Автокран XCMG QY25Kс

Автокран XCMG QY25K від виробника XCMG Китай має прийнятними технічними характеристиками для роботи або пересування в різних умовах завдяки відносно невеликій вазі. Так само автокран XCMG QY25K обладнаний кабіною з великим оглядом, одне з головних переваг цієї техніки є економічний і екологічний двигун, який оснащений системою холодного запуску.

Оренда і послуги автокрана XCMG QY25K (063) 889-53-08; (067) 474-45-88

Компанія ТОВ «Тендертрейдбуд-» пропонує скористатися послугою оренди автокрана XCMG QY25K більш детальну інформацію та умови оренди ви можете дізнатися передзвонивши нам по телефону (063) 889-53-08 або залишити повідомлення з сайту і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Переваги Автокрана XCMG QY25K

  • PAT система безпеки яка встановлена для автоматичного обмеження граничного вантажу, вільного ходу троса і моменту вантажу та інших елементів що робить роботу максимально безпечною і призводить до мінімуму небажані випадки.
  • Автокран XCMG моделі QY25K отримала 6 китайських державних патентів, що говорить про її високо ефективності і надійності.
  • Простора кабіна водія і кранівника має велику оглядовість, так само вони оснащені опалювальними установками і дизельної кліматичної установкою для біліше комфортної роботи.