Блог

Огляд - опалубка для монолітного будівництва

Огляд - опалубка для монолітного будівництва

Інтенсивний розвиток монолітного будівництва стало поштовхом до широкого застосування опалубки різних типів. На український ринок виходять все нові і нові виробники опалубки. Така ситуація стимулює розвиток вітчизняного виробництва опалубки - поява нових виробників і розробку нових систем опалубки фірмами, які мають певний досвід роботи.

Економічна опалубка PERI MX

PERI MX

Самостійна система опалубки MAXIMO що є сумісною з системою TRIO відповідає найвищим вимогам економічності і якості робіт. При використанні системи MAXIMO дуже швидко амортизуються інвестиції в обладнання, завдяки скороченню витрат на заробітну плату робітникам. Завдяки конусної формі тяжів стінна опалубка не вимагає використання втулок, а всі роботи проводяться тільки з одного боку. Це веде до максимального скорочення витрат і значної економії часу (в середньому на 0,07 год / м2) і ресурсів.

Доставка по Броварах і Київській області

Доставка по Броварах і Київській області

На сьогоднішній день кожен другий стикається з ремонтними та будівельними роботами. Хтось будує будинок, а хтось його вже ремонтує, але для таких робіт як мінімум потрібні будівельні і якісні матеріали. В даний час різновид будівельних матеріалів великий, без них ніяк не обійдеться, жоден ремонт і не одне будівництво.