Доставка і послуги маніпулятора

Послуги крана маніпулятора допомагають значно спростити вантажно-розвантажувальні роботи при перевезеннях вантажів. Це універсальна техніка: вона поєднує в собі одночасно вантажівка і кран, який кріпиться на борт авто. Головною перевагою маніпулятора по праву вважається висока мобільність - він не займає багато місця при роботі, точний у своїх діях і має досить високу вантажопідйомністю.

У своїй діяльності компанія «Тендертрейдбуд-» не обмежується одними лише питаннями реалізації. Ми керуємося принципами комплексного обслуговування і беремо на себе і доставку по території всієї України, і навантаження вивантаження на місці за допомогою крана маніпулятора.

Парк кранів маніпуляторів і вантажної техніки нашої компанії спеціально підібраний з урахуванням наших потреб. Диспетчерам не складе труднощів визначити оптимальний варіант надання послуг крана маніпулятора:

  • Нам заздалегідь відомі особливості вантажу, які зазвичай вислизають від неспеціаліста, такі як габарити, вага і спосіб упаковки;
  • Відразу враховуються всі важливі для проведення конкретної роботи фактори: висота підйому, виліт стріли, максимальне навантаження, вантажопідйомність машини;
  • Чітко планується графік доставки і час на вивантаження товару.

Кількість вантажу не має значення

Ми маємо в своєму розпорядженні значним автопарком техніки вантажопідйомністю від 1,5 до 20 тонн. Чи буде Вашим замовленням транспортування двох тонн вантажу, десяти або ста - для нашої компанії це не складе проблеми. При великому обсязі замовлення формується автопоїзд, в який включається один з наших кранів маніпуляторів вантажопідйомністю 3,5 тонни.

Всі водії мають великий досвід перевезення довгомірних вантажів і мають такою важливою якістю, як відповідальність. При відсутності форс-мажорних обставин в дорозі Ваш вантаж буде доставлений точно в строк і акуратно вивантажено в зазначеному місці за допомогою техніки, керованої досвідченим оператором.

Скориставшись послугами крана маніпулятора від компанії «Тендертрейдбуд-», Ви можете залишатися спокійними за свій вантаж і його доставку до місця призначення. Ми ніколи не підводимо клієнтів, завжди будучи впевненими в продовженні співпраці