Дрібнощитова опалубка

Дрібнощитова опалубка - знахідка для невеликих проектів монолітного будівництва і майданчиків, де відсутня або обмежено рух крана. За бажанням, в «Тендертрейдбуд» можна купити або орендувати невеликі обсяги опалубних систем цього типу від відомих виробників: Дока, Гіпро, Пашаль, Пері тощо.

Особливості конструкції

Опалубка дрібнощитова - це система з елементів, масою в середньому 50 кг і розмірами близько 1 м2. Пристосування негабаритний і легко переміщується по будмайданчику вручну. При невеликих розмірах, система може витримувати навантаження свіжого розчину до 70 кНм2. Збірка і розбирання опалубки при достатній кількості робочих (0,4-0,6 чол / м2), здійснюється швидко.

Складається система з:

 • Невеликих щитів, виготовлених зі сталі, дерева, склопластику, синтетичних волокон або ламінованої фанери;
 • металевої сітки модульної або збірно-розбірний системи;
 • елементів кріплення: гвинти, гайки, шини, замки та ін.
 • підпірних деталей.
 • Застосування дрібнощитової конструкції

  Дрібнощитова опалубка, оренда якої швидко вирішить питання отримання надійного фундаменту, стін, перекриттів, підходить для реалізації заливки невеликих площ. Нераціонально застосовувати системи для великих споруд. Збірка опалубки з дрібних щитів має на увазі багато стиків і кріплень, що спровокує збільшення трудовитрат. Для отримання великих бетонних елементів, ТТБ рекомендує використовувати системи light.

  Оренда дрібнощитової опалубки

  «Тендертрейдбуд» пропонує різнотипні дрібнощітової конструкції з доставкою по Україні та розрахунком потрібної площі пристосування. Невелика і надійна опалубка, яка чудово виконує свої функції на будівельному майданчику без ризику втрати якості, грошей і часу.