Фанера для опалубки

Монолітне будівництво немислимо без ламінованої фанери, що відповідає таким вимогам, як вологостійкість, несприйнятливість до температурних перепадів, стабільність геометричних параметрів і стійкість при механічних навантаженнях.

Фанера для опалубки - надійна продукція за доступною ціною

Ламінована фанера для опалубки є одним з основних компонентів будь-якої опалубки стін, перекриттів та інших конструкцій. Її додатковою перевагою можна вважати невисоку вартість і, отже, доступність.

Для виробництва ламінованої вологостійкої фанери використовують березу середнього віку. Завдяки сучасним технологіям обробки деревини з неї виходить будівельний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками, в числі яких слід виділити довговічність.

Ламінована фанера під опалубку

Ламінована фанера опалубки може застосовуватися протягом багаторазового технологічного циклу. Асортимент «Тендертрейдбуд» містить безліч модифікацій фанери з різними розмірами і товщиною. Вартість продукції невисока, а тому її можна задіяти для виконання робіт практично в будь-якій будівельній сфері.

Крім самої ламінованої фанери, ми пропонуємо також комплектуючі, що роблять роботу з нею і монолітне будівництво в цілому більш ефективним. До таких належать, наприклад, фіксатори арматури, дерев'яні двотаврові клеєні балки для опалубки та ін.

З «Тендертрейдбуд» співпрацюють найбільші забудовники країни. На складі в місті Бровари завжди в наявності весь комплекс обладнання для монолітного будівництва.