• ТТБ

  ТТБ
  все для
  будівництва

  Широкий вибір будівельного устаткування і
  послуг в будівництві

 • Будівельне обладнання

  Опалубка
  Риштування
  Спецтехніка

  Опалубка стін і перекриттів, комплектуючі.
  Риштування, фанера і будтехніка

 • Послуги компанії ТТБ

  Оренда і продаж
  Інженерний розрахунок
  Супровід

  Оренда опалубки і риштувань.
  Інженерний розрахунок і технічний супровід. Будівництво

Ласкаво просимо в Тендертрейдбуд

Будівництво – складний процес, що складається з великої кількості технологічних операцій. Якість, терміни і рівень собівартості будівельно-монтажних робіт безпосередньо пов'язані з ефективністю використання будівельної техніки, устаткування і оснащення. На початку будівництва багато компанії опиняються перед вибором – купити або орендувати необхідну техніку. І все частіше вибір робиться на користь оренди, так як в цьому випадку не доводиться витрачати великі обігові кошти, плата за оренду розподіляється у часовому періоді, а після закінчення будівництва не виникає проблем із зберіганням техніки. Оренда ж, всієї необхідної техніки в одній компанії знизить фінансові та трудові витрати і терміни підготовки до будівництва. В цьому відношенні компанія «Тендертрейдбуд» є надійним партнером, маючи у власності різноманітну будівельну техніку і необхідну виробничу базу для виготовлення будівельної опалубки, рамних лісів, арматурних сіток і каркасів

Опалубка є дорогим високотехнологічним обладнанням. Тому інженерний розрахунок опалубки - перший і найбільш важливий етап підготовчих робіт при будівництві монолітних споруд. Фахівці компанії «Тендертрейдбуд» виконають розрахунок опалубки будь-якої складності та розроблять проект установки опалубки. Сучасне виробниче обладнання та наявність професійних кадрів в компанії «Тендертрейдбуд» дозволяє виготовити будь-який вид опалубки - для фундаменту, стін, перекриттів, колон і ригелів. Надається пакет супутніх послуг забезпечує все необхідне для монтажу опалубки на високому рівні якості і надійності. ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО КОМПАНІЮ


Основні напрямки

Виготовлення

Виробництво

Виготовлення опалубки, будівельних риштувань, армокаркасів і побутівок . . .
ДЕТАЛЬНІШЕ
Оренда и Продаж

Оренда и Продаж

Опалубки стін і перекриттів, фанери, риштуваннь та інше обладнання . . .
ДЕТАЛЬНІШЕ
Монолітне будівництво

Будівництво

Монолітне будівництво будинків і котеджів. Інжиніринг. Технічний супровід . . .
ДЕТАЛЬНІШЕ
Успішних проектів
Задоволених клієнтів
Партнерів
Подяк

Наші послуги

Компанія Тендертрейдбуд надає широкий спектр послуг для будівельних організацій і приватних осіб від оренди опалубного обладнання, вишок-тур, армокаркасів і армосеток, побутівок, блок контейнерів, до послуг спецтехніки та монолітного будівництва багатоповерхових будинків і котеджів під ключ .

 • Оренда ОБЛАДНАННЯ
 • Виготовлення ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
 • Інженерний РОЗРАХУНОК
 • Будівельні ПОСЛУГИ
 • Послуги СПЕЦТЕХНІКИ
 • Калькулятор ОНЛАЙН

Оренда опалубки і риштування - це можливість заощадити

На нашому складі завжди є в наявності опалубка стін і перекриття, будівельні ліси і вишка-тура, а також комплектуючі до них та інші супровідні елементи будівельного обладнання.

Великий асортимент здатний задовольнити будь-який об'єкт незалежно від його масштабу і технічних вимог, до того ж ми весь час шукаємо і покращуємо продукцію для кращих показників якості, ціни і зручного використання.

Популярність послуги за цей місяць

98%

ПРОСТИЙ ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ


1
Зателефонувати
в компанію
2
Дізнатися
вигідний розрахунок
3
Отримати
послугу з доставкою

Виробництво обладнання під замовлення - виготовлення опалубки, риштувань, армо- сіток/каркасів, побутівок

До кожного клієнта, до кожного замовлення здійснюється суто індивідуальний підхід. Специфіка кожного об'єкта враховується при виборі необхідного обладнання, так і при виготовленні нового.

Професіонали, що працюють в компанії «Тендертрейдбуд» досконало володіють технологією виготовлення опалубки різного типу, будівельних лісів, армосіток і армокаркасів, побутівки і контейнера, що дозволяє діяти при кожному новому замовленні максимально оперативно.

Популярність послуги за цей місяць

78%

ПРОСТИЙ ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ


1
Зв'язатися
з фахівцями компанії
2
Дізнатися
умови і терміни замовлення
3
Отримати
готовий продукт за низькою ціною

Інжиніринг. Інженерний розрахунок. Супровід - дозволяє не купити зайвого і заощадити на послугах

Результати вироблених нами обчислень видаються для ознайомлення замовнику, який може на будь-якому етапі внести в розрахунок опалубки власні виправлення. При цьому доцільність таких виправлень та їх відповідність правилам охорони праці і будівельним нормам оцінюється, схвалюється і роз'яснюється нашими кваліфікованими співробітниками.

Поради співробітників компанії і правильно виконаний розрахунок опалубки дозволить значно заощадити час будівництва. Для будь-яких будівельних робіт ми готові надати незалежну експертизу, яка чітко покаже, якої кількості матеріалів буде достатньо для Вашого об'єкта. Як результат, Ви отримаєте прозоре ціноутворення робіт ще до їх початку і вбережете себе від нечесності з боку підрядника.

Популярність послуги за цей місяць

64%

ПРОСТИЙ ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ


1
Зателефонувати
в компанію
2
Замовити
інженерний розрахунок
3
Отримати
вигідну калькуляцію

Монолітне будівництво будинків і котеджів - будівництво під ключ

Ми також можемо представити Вашій увазі свій поспіль на монолітне будівництво будинків і котеджів по всій території України. Що саме ми надаємо і можемо зробити для Вас: будівництво котеджів і будинків; монолітні роботи; розрахунок вартості будівництва; супровід (інженерінг проектів і технічний нагляд).

Перелік послуг постійно поповнюється, не варто думати, де можна отримати повний комплект за низькими цінами, зателефонуйте і будете приємно здивовані якісною консультацією, швидким розрахунком, низькими цінами і швидкістю будівництва.

Популярність послуги за цей місяць

27%

ПРОСТИЙ ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ


1
Зателефонувати
в компанію
2
Дізнатися
вартість послуг
3
Отримати
об'єкт під ключ

Послуги будівельної техніки - оренда спецтехніки

Будівельна техніка в оренду, повний спектр послуг, прокат спецтехніки в комплекті з диспетчерами, механіка, обслуговуючим персоналом і засобами доставки, підтримка 24 години на добу, 7 днів в тиждень. Оренда екскаваторів-навантажувачів, маніпуляторів, кранів. Доставка та перевезення ґрунту, щебеню, інших сипучих матеріалів. Прибирання снігу.

Скористатися нашими послугами - це надати вам з упевненістю сказати, що ви можете завершити будь проект за часом і за розкладом. Зателефонуйте нам і ми допоможемо Вам орендувати необхідне обладнання для Вашого наступного промислового або комерційного проекту.

Популярність послуги за цей місяць

39%

ПРОСТИЙ ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ


1
Зателефонувати
в компанію
2
Дізнатися
вартість послуг
3
Отримати
виконану роботу

Онлайн калькулятор розрахунку опалубки - оренда опалубки, вертикальна і горизонтальна опалубка

Прямо на сайті ви можете зробити онлайн розрахунок вартості оренди опалубки, розрахувати кількість необхідних елементів вертикальної і горизонтальної опалубки (опалубка стін і перекриття).

Онлайн розрахунок вертикальної опалубки. Онлайн розрахунок горизонтальної опалубки. Онлайн розрахунок оренди опалубки.

Популярність онлайн розрахунку за цей місяць

89%

Зробіть попередній розрахунок онлайн


1
Оренда
опалубки
2
Вертикальна
опалубка
3
Горизонтальна
опалубка
Компанія ТОВ Тендертрейдбуд

Тендертрейдбуд надійний партнер !!

Компанія ТЕНДЕРТРЕЙДБУД завжди до Ваших послуг. Наші двері завжди для Вас відкриті! Приходьте, телефонуйте, пишіть – покажемо, розкажемо і надамо Вам необхідну підтримку.

Наш Склад

склад опалубки

Великий вибір продукції

На сьогоднішній день компанія «Тендертрейдбуд» є одним з найбільших постачальників крупно і дрібно щитових опалубок стін, опалубок колон і перекриттів та їх окремих комплектуючих в Україні. Крім того, наша компанія займається постачанням будівельних лісів, вишок-тур, теплоізоляційних, витратних та комплектуючих матеріалів. Також, ми пропонуємо і інше необхідне обладнання для будівництва, будівельну техніку та інструменти.

Асортимент складається виключно з кращих виробів зарубіжних і вітчизняних виробників. Наша компанія відрізняється не тільки надійністю, але і гнучкою системою знижок своїм клієнтам. Кожна пропонована нами продукція проходить технічний контроль, ретельне очищення, будь-то опалубка стін або перекриттів, вишка-тура, риштування, або комплектуючі - ми стежимо за своєю репутацією, надійністю і чистотою продукції.


Звертайтеся за контактами

 • +38 (044) 361-74-93
 • +38 (067) 246-66-88
 • office@t-t-b.com.ua
 • www.ttb-tendertreidbod.ua
 • вул. Олега Оникієнка, 4,
 • Бровари, Київська обл.
Увага Акція

Увага Акція ! Знижка на опалубку!

До кінця акції залишилося всього:

Вартість опалубки

Наявність великого оптового складу під Києвом, у місті Бровари, дозволяє нам економити час на доставку продукції не тільки в Київ і Київську область, а й в інші регіони країни. В результаті цього наші клієнти скорочують свої логістичні і транспортні витрати. При покупці або оренді опалубки в Тендертрейдбуд ви завжди економите. Кінцева вартість оренди опалубки або її продажу при цьому також знижується.

Наша спеціалізація – комплектування об'єктів монолітного будівництва, до кожного з яких ми підходимо строго індивідуально. Для цього ми здійснюємо активний зворотний зв'язок з клієнтами. Тим самим досягається оперативність обробки замовлень, точне їх відповідність завданням і можливостям клієнтів. Ми готові надати всебічну консультаційну допомогу, яка дозволить зробити оптимальний вибір опалубки.


Скачати прайс-лист

Відгуки Клієнтів

 • Ми спеціалізуємося на будівництві котеджних містечок під кожен проект нам досить часто доводилося доповнювати або змінювати опалубні конструкції. Компанія Тендертрейдбуд дуже допомогла нам у вирішенні підбору опалубки під наші об'єкти. Рекомендую всім, відповідальний персонал, оперативність та якість обслуговування.
 • Хочу подякувати фахівців інженерів компанії ТТБ. Я головний архітектор і мені не рідко доводилося співпрацювати з компанією. Вирішуючи нестандартні завдання замовнику ми разом з колегами Тендертрейдбуд підбирали максимально вигідний варіант систем опалубки. Наші клієнту задоволені, а я задоволений що є ви. Дякую.
 • Починаючи будівництво свого будинку, мені дуже багато не вистачало знань. Наймати будівельну організацію, окремо брати в оренду опалубку, ліси, обладнання, спецтехніку в різних компаніях для мене це було занадто дорого. У довгих пошуках надійної недорогий компанії я звернув увагу на Тендертрейдбуд. Спасибі, задоволений. Будинок стоїть, економно та швидко.

Новини та статті