Інженерний розрахунок опалубних систем

Розрахунок опалубки, при якому беруться до уваги безліч різних параметрів і характеристик, без сумніву, повинен виконуватися кваліфікованими проектувальниками. Фахівці компанії «Тендертрейдбуд-» виконають розрахунок будь-яких перекриттів і розроблять проект установки опалубки.

При розробці проекту найбільш ефективною і дешевою опалубки необхідно враховувати певні умови: система повинна витримувати всі необхідні навантаження і мати достатній запас міцності. Ці вимоги відносяться до всіх деталей без винятку (до обв'язки, балках і обшивки, стійок, ригелів, підкосила і т.д.). Зробити розрахунок елементів, як і розрахунок опалубки перекриття, досить складно, і виконувати його можуть лише професіонали. Співробітники компанії «Тендертрейдбуд-» мають не тільки потужну теоретичну підготовку, а й практичні навички виконання подібних робіт.

За наданим замовником проекту ми здійснимо розрахунки необхідної кількості опалубки різних конструкцій, монтажних схем, специфікацій. Виконаний розрахунок опалубки визначить необхідну кількість елементів, що дозволить точно розрахувати ціноутворення робіт для підрядника.

Наші фахівці пропонують:

  • розрахунок будь-якого виду опалубки за кресленнями замовника і компанії, підбір оптимального варіанту;
  • вироблення рекомендацій до складання проекту виконання робіт;
  • складання розбивки опалубки по захваткам;
  • розрахунок календарного графіка перестановки захваток;
  • підготовку креслень з відображенням усіх моментів процесу установки.

Результати вироблених нами обчислень представляються для ознайомлення замовнику, який може на будь-якому етапі внести в розрахунок опалубки власні виправлення. При цьому доцільність таких виправлень і їх відповідність правилам охорони праці та будівельним нормам оцінюється, схвалюється і пояснюється нашими кваліфікованими співробітниками.

Поради співробітників компанії і правильно виконаний розрахунок опалубки перекриття дозволить значно заощадити в ході будівництва. Для будь-яких будівельних робіт ми готові надати незалежну експертизу, яка чітко покаже, якої кількості матеріалів буде достатньо для Вашого об'єкту. Як результат, Ви отримаєте прозоре ціноутворення робіт ще до їх початку і вбережете себе від нечесності з боку підрядника.