Комплектуючі для опалубки

Для безпечного та швидкого будівництва такі елементи як комплектуючі для опалубки повинні бути справні і відповідати всім нормам і технічним вимогам. Комплектуючі для опалубки Дока, Пері, Варіант, Гіпро які пропонує наша компанія володіють всіма необхідними якостями які необхідні для успішної побудови.

Продаж і оренда

Балка опалубки покликана перерозподіляти навантаження бетону та арматури на стійки.

Використання вирівнює балки необхідно в тих випадках, коли потрібно посилити стики щитів опалубки або кілька щитів разом для того, щоб їх можна було переміщати за допомогою підйомного крана.

Оренда головки для опалубки

Головка Корона стійки опалубки забезпечує правильну фіксацію балки опалубки. Іншими словами, від неї залежить точність дотримання заданих геометричних параметрів.

На складі Тендертрейдбуд є великий асортимент від різних виробників, що б купити або дізнатися вартість зв'яжіться снами.

Важливість опалубочного ригеля стійки важко переоцінити - його якість безпосередньо впливає на стійкість будівельної конструкції. Він служить сполучною ланкою між стійками опалубки, при цьому утворюючи з ними кут 90⁰. Крім того, ригель є невід'ємним компонентом опалубок колон заввишки до 15 м. Це основний несучий опалубочний елемент. Наша стійка опалубки, яку ми готові дати в оренду, відрізняється низькою ціною і високою надійністю!

Тринога стійки опалубки перекриттів фіксує телескопічну стійку. Три додаткові опорні точки - необхідна умова для досягнення жорсткої фіксації в горизонтальному положенні.

Стійки опалубки є її опорні елементи, без яких монолітне будівництво було б неможливо. У нашому каталозі є стійки різних модифікацій, розраховані на різний рівень навантаження і умови експлуатації. Опалубний ригель стійки також можете замовити у нас, як новий, так і б / у, можете як купити, так і взяти в оренду за найкращою ціною.

Для виконання форм зі складною геометрією і нестандартними розмірами, як правило, задіюють добори опалубні. Ще один конструктивний елемент - розкоси - додає стійкість всіх елементів опалубки рамного типу, що особливо важливо в умовах вітрових навантажень.

Компанія «Тендертрейдбуд» готова надати також всілякі замки, кронштейни, консолі, опорні кути, гвинти, фанеру, мастило та інші матеріали.