Купівля опалубки

Компанія Тендертрейдбуд не тільки продає опалубне обладнання, але і купує його. Якщо Ви хочете продати опалубку зв'яжіться з нами по одному з контактних номерів.

Купівля опалубки стін і перекриттів

Ми зацікавлені в покупці бу опалубки вертикальної і горизонтальної конфігурації, всі деталі дізнайтеся передзвонивши по одному з контактних номерів.

Опалубка горизонтальна б/у

Зацікавлені і переглянемо все пропозиції з продажу елементів горизонтальної опалубки. Телескопічні стійки, балка для опалубки, фанера та інші комплектуючі в хорошому стані будуть цікаві компанії Тендертрейдбуд.

Всі пропозиції надсилайте нам на адресу електронної пошти.

Так само купимо вертикальну опалубку бу

Купимо опалубку різних видів, в залежності від призначення і спектра, виконуваних робіт. Виділяють такі види опалубних споруд:

  • Крупнощитовая опалубка. Вона складається з щитів великих розмірів, елементів з'єднання та опор. Її застосовують для бетонування протяжних стін, тунелів, перекриттів, а також - силосів, димових труб і гардин.
  • Розбірно-переставна опалубка. До її складу входить набір щитів невеликого розміру, елементи і опори. Її можна встановлювати і розбирати без будь-якої додаткової техніки і важкого устаткування. Опалубку використовують для різних видів робіт, таких як: бетонування стін і перекриттів.
  • Блокова. Це - один з видів об'ємно-переставний опалубки, призначенням якої, є заливка одночасно кілька стін по контуру осередку будівлі.
  • Об'ємно-переставна опалубка. Це такий вид опалубних конструкцій, який використовують одночасно для створення стін і перекриттів.
  • Горизонтальна опалубка - обладнання, яке використовують для бетонування стін в горизонтальному напрямку і на великому периметрі. Також, використовують для заливки фундаменту під паркан.
  • Тунельна опалубка - це такий вид опалубних конструкцій, за допомогою яких створюються дві поперечні, одна поздовжня стіни і перекриття між ними.
  • Незнімні опалубки - це конструкції, які не знімають, після використання, а залишають разом з бетонованими спорудами. Їх використовують для поліпшеної звуко, - тепло - і гідроізоляції в стінах і перекриття будинків. Завдяки цим конструкціям, якість монолітного будівництва суттєво покращився і відповідає європейським стандартам.

Тому, коли ви вирішили для себе: « Куплю опалубку! » - потрібно відповідально до цього поставитися. Розглянути весь асортимент, ставити свій вибір на одному з найбільш відповідних варіантів і замовити. Якщо ви купуєте один вид опалубки, то можна вибрати універсальний вид, який підійде для широкого спектру робіт.

Продаж опалубки - справа вельми поширене в нинішній час. Величезний асортимент обладнання, різноманітність матеріалів і конструкцій, може привести в замішання жодного досвідченого будівельника. Як правильно зробити свій вибір і не помилитися ні в якості оснащення, ні в ціні? Ми рекомендуємо вам звернутися до послуг компанії Тендертрейдбуд. Ви в цьому інтернет-магазині зможете отримати дослідну консультацію від його працівників. Вони допоможуть вам розібратися у всьому будівельному оснащенні, порадять на якому варіанті зупинити свій вибір і як придбати якісну опалубку. А також, ви отримаєте професійну консультацію, як правильно експлуатувати опалубні пристрою.