Опалубка Дока

Компанія «Тендертрейдбуд» реалізує і надає в оренду опалубки Doka австрійського виробника. Компанія Doka - один з лідерів по виробництву високоточних, надійних опалубних систем широкого застосування для будівництва монолітних конструкцій. Продукція відрізняється показовими експлуатаційними характеристиками, поєднанням комфорту використання і безпеки.

Австрійська опалубка Дока

Опалубні системи Doka - оптимальне рішення для економії часу, трудових ресурсів і бюджету. Основна сфера застосування - великомасштабні архітектурні проекти. Не виключені й інші варіанти використання конструкцій.

Опалубка Дока складається з безлічі кріпильних і опорних елементів, якими легко маніпулювати для досягнення потрібного результату. Швидкий і простий монтаж / демонтаж (знижена кількість кріпильних анкерів) систем вигідний і підприємцю, і робочої бригаді.

Відмінні переваги Doka опалубки:

  • Посилений каркас. Сталь, пройшовши процес гарячого цинкування і порошкового напилення, забезпечує багаторазове використання пристрою без втрати якості виливки.
  • Невелика кількість елементів спрощує обслуговування, ремонт і процес складання / розбирання опалубки Doka.
  • Плити щити з полімерним покриттям забезпечують рівномірний розподіл розчину, рівність і гладкість сформованої поверхні колон, стін, перекриттів і ін.
  • Укладання полотен, сполучних елементів без зазорів.

Ефективної, надійної і раціональної в монолітному будівництві є опалубка типу Дока. Її різноманітність дозволяє вибрати оптимальний варіант для роботи.

Види австрійських опалубних систем

Вертикальна опалубка.

Системи вертикальної орієнтації дозволяють формувати монолітні стіни, колони, фундамент і ін. Вертикальні елементи. Представлена опалубка Дока (каталог «Тендертрейдбуд») включає 4 види: блочна, рамна, одностороння опалубка і для колон.

Рамна опалубочная система - найбільш популярна. Вона включає каркас, комплектуючі пристосування і щити. Все це формує потрібну бетонну або залізобетонну конструкцію. Стінова опалубка Дока представлена компанією в декількох варіаціях.

  • Framax Xlife. Рамна система широкого застосування, з надійною основою, мінімальною кількістю комплектуючих, ідеально гладкими щитами. Зручність експлуатації і вдало підібрані розміри полотен забезпечують конструкцій Дока (опалубка) популярність на об'єктах, з короткими термінами здачі.
  • Frami Xlife. Жорсткий і надійний оцинкований каркас. Застосування в конструкції комбінації універсальних і лінійних щитів розширює можливості. Цей тип дозволяє бетонувати малі і великі площі, формувати колони.
  • Dokaset. Оренда опалубки Дока цього типу допоможе з будівництвом стін на висоті. Економічна і проста система включає на 50% менше анкерів, ніж в інших опалубках. Околоту і установка доступна з землі.

Балочна опалубка.

Балкові конструкції служать для формування горизонтальних перекриттів і вертикальних елементів. У складі системи: плити, елементи кріплення, опори (стійки Doka б / у, нові), ригель, підмостки, підпірки.

Балочна опалубка FF20.

Тип з модульної сіткою для якісної заливки и гладкій поверхні. Комбінування и жорсткий кріплення формують систему висота до 5,5 м. Сіметрічні части (до 2,75 м) Використовують для горизонтальних елементів. Можливий розрахунок блокової конструкції, щоб Doka опалубка (продаж в Києві здійснюється «Тендертрейдбуд») забезпечен за одну заливку Отримання стін и перекріттів.

Балочна опалубка Top100 tec і FF100tec.

Призначена для великих площ і навантажень. Незважаючи на габарити, число анкерів для кріплення знижено на 30%, за рахунок збільшеного кроку. Це не відбилося на допустимому тиску розчину. Модель FF100tec відповідає вимогам для отримання особового бетону класу SB1-SB4.

Балочна опалубка Top 50.

Крупноформатна Doka опалубка, покупка (Київ) якої забезпечить отримання нестандартних форм при різних навантаженнях. Конструкції збираються під конкретний проект в спеціалізованих цехах.

Кругла опалубка H20.

Можливість формування безступінчатих радіусів від 3,5 м (2,5 м). Торцеві профілі поєднуються з рамними системами і для колон.

Опалубка Дока - ціна від «Тендертрейдбуд».

Компанія формує сприятливі умови для роботи будівельних бригад, надаючи високоякісні конструкції австрійського виробника в оренду. В наявності завжди достатній обсяг опалубок, нових і б / у. Телефонуйте, щоб дізнатися деталі!