Опалубка Гіпро

Опалубка Гіпро - продукція для формування монолітних систем різного призначення комерційного, промислового і цивільного характеру. «Тендертрейдбуд» пропонує озброїтися ефективної та доступної підтримкою будівельних майданчиків від вітчизняного виробника.

Українська компанія Гіпро

Виробництво і потужності компанії були сформовані в 2000 році. Тоді почала стрімко зростати популярність використання опалубних систем для отримання фундаменту, стін, перекриттів і ін. Творцями Гіпро стала досвідчена команда фахівців конструкторів і докторів науки інституту «Діпроцивільпромбуд». Розробки та удосконалення конструкцій проводилися установою з моменту відновлення післявоєнного Києва.

Види опалубки Гіпро

Виробник пропонує різнотипну опалубку для підвищення якості отримуваних бетонних елементів і раціонального використання при різних умовах.

Переваги Гіпро

  • оцинкований посилений профіль;
  • порошкове покриття окремих деталей;
  • потовщені борту з якісної щільної стали;
  • надійні кріпильні елементи;
  • додаткові отвори для комбінування систем.

Вертикальні опалубні системи

Розбірно-переставна стінна опалубка призначена для отримання вертикальних елементів. Крупнощитовая і мелокощітовая конструкція забезпечує оптимальний підбір пристосування для реалізації великих і малих проектів. Стінові системи представлені в таких серіях - ProfiForm, Light Form, H-form, S-form, L-form і R-form.

Опалубка Гіпро для колон

Компанія має великий вибір опалубних систем для отримання колон, перетином від 0,2 до 1, 2 м. По висоті можливо нарощування щитів. Серії опалубки для колон мають різні характеристики - вага, спосіб переміщення, витримується навантаження, спосіб скріплення і демонтажу. Це можливість отримати потрібну колон, вибравши ProfiForm, Light Form, S-, H-, L- або R-form систему.

Гіпро - це також спеціалізовані опалубні конструкції для будівництва: для мостів і тунелів, стеклофібробетона незнімні системи, нестандартні дерев'яні та металеві.

Опалубка перекриттів

Балочная конструкція, завдяки широкому вибору типорозмірів, дозволяє організувати будівництво монолітних елементів на будь-яких площах. При організації системи використовуються ліси і стійки.

«Тендертрейдбуд» - оренда і продаж опалубки

ТТБ пропонує будувати об'єкти швидко і якісно з опалубними системами Гіпро за приємну орендну вартість і конкурентні, вигідні для вас умови співпраці.