Опалубка перекриттів

Функціональне призначення опалубки перекритій- зведення перекриттів в рамках технології монолітного будівництва залізобетонних споруд.

Комплект такого роду будівельного обладнання служить гарантом безпеки і зручності робіт по зведенню необхідних споруд на висоті від 1,7 до 4,5 м.

У число наших послуг входить поставка різних видів опалубок: для плоских, ребристих і похилих перекриттів. При необхідності можливий підбір індивідуальної комплектації відповідно до проекту і технічними умовами.

Важливою особливістю поставляються компанією «Тендертрейдбуд» опалубок є їх довговічність. Тривалий термін служби забезпечений застосуванням якісних витратних матеріалів і комплектуючих. Так, телескопічна стійка виконана з міцних сталевих труб, завдяки чому граничне значення осьового навантаження на неї становить 20 кН.

Опалубка перекриттів - ключ до швидкого зведення високоміцних конструкцій

Опалубка перекриттів передбачає використання ряду інших допоміжних елементів. До таких належить, зокрема, тринога, що відповідає за жорсткість фіксації і стійкість стійок. Для виробництва балки, яка є силовим підтримує елементом, застосовується добірна хвойна деревина.

Перевага струбцини, зміцнює і фіксує борту до ламінованої фанери, полягає в тому, що, не дивлячись на легкість в роботі, її стискає зусилля може досягати 400 кг.

Купуючи опалубку перекриттів в компанії «Тендертрейдбуд», ви скорочуєте витрати і виграєте додатковий час. Тривала співпраця з зарубіжними та вітчизняними виробниками дозволяє нам постачати обладнання в стислі терміни і за розумною ціною.

На нашому великому оптовому складі в місті Бровари завжди є в наявності найбільш затребувані види матеріалів, доставка яких можлива в будь-яку точку України.

Опалубка перекриттів різного виробництва: Дока, Пері, Варіант, Пашаль, Гіпро. Продаж і оренда опалубки перекриттів в Києві за низькою ціною.