Опалубка Пері

Опалубка Peri (Пері) оптимальний вибір для створення складних і простих форм бетонних конструкцій будь-якого масштабу. «Тендертрейдбуд» надає можливість переконатися в комфорті і ефективності використання на будівельних майданчиках опалубних систем. Конструкції можна орендувати або купити.

Peri - опалубка з історією

Німецька компанія заснована в 1969 році, як сімейний бізнес, зайняла провідні позиції серед виробників і постачальників опалубок широкого спектру застосування. Мета Пері - надати клієнтам оптимальний баланс якості продукції, ціни і витрат на експлуатацію

Опалубка Пері - це збірно / розбірний система з дерева, фанери і металу: щити, кріплення, опори. Вона надає бетонному розчину потрібну форму, створюючи елементи монолітних конструкцій. Контроль якості німецького виробника гарантує досягнення необхідного результату.

Опалубка Peri - каталог «Тендертрейдбуд»

Асортимент, пропонований компанією, включає стінну опалубку, для мостів, тунелів, вертикальних перекриттів, колон та ін. Серед конструкцій є дорогі пристосування і економічні варіанти. Останні забезпечують зручну роботу на невеликих будівельних майданчиках, де відсутня або обмежена робота крана.

Різні типи і види опалубних систем пропонує «Тендертрейдбуд». Опалубка Пері, каталог:

  • Стінова опалубка: Maximo, Trio, Domino, Liwa, VARIO GT 24, Rundflex, рама SB.
  • Опалубка для колон: Rapid, VARIO GT 24, VARIO Quattro, SRS, Lico, Trio.
  • Опалубка для перекриттів, балочна: Beamdeck, Multiflex, Multiprop тощо.
  • Опалубка для тунелів і мостів: VARIOKIT.

Зробити безпомилковий вибір типу системи опалубки допоможуть менеджери компанії. У каталозі представлені основні комплектуючі: стійки, елементи кріплення, балки тощо.

Вигідно, зручно і рентабельно!

Якісна і надійна опалубка Пері, ціна якої може бути непідйомною для малого і разового будівництва, доступна в оренду за прийнятну вартість. В наявності щити, анкера, балки, стійки, підпірки та інші елементи, що забезпечують безперервну експлуатацію систем. Наша компанія здійснить доставку опалубного конструкції по всій Україні.