Опалубка Варіант

Опалубка Варіант - оптимальне рішення від компанії «Тендертрейдбуд-» для зведення вертикальних монолітних конструкцій: стін, фундаменту, колон, ліфтових прорізів та ін. Продукція має конкурентні переваги, які підтвердилися будівельними бригадами в ході реалізації великих і малих проектів.

Фабрика Варіант Харків

Продукція харківської компанії виготовляється на основі оновленої виробничої бази, яка має постійну інвестиційну підтримку. Це дозволяє фабриці розвиватися, використовувати новітнє обладнання і реалізовувати інноваційні ідеї. Завдяки існуючій мети - бути першими, Варіант (Харків) пропонує споживачам:

  • Постійно розширюється асортимент;
  • належний контроль якості;
  • зростаючий рівень обслуговування;
  • продукцію від фахівців високого рівня кваліфікації.

Опалубка фабрики активно використовується відомими українськими будівельно-монтажними організаціями. Вони займаються зведенням торгових і промислових об'єктів. Якість продукції вже більше двох років оцінюють і фахівці, таких країн, як ОАЕ, Кувейт і Саудівська Аравія.

Якісна опалубка (Харків)

У чому особливість опалубки Варіант? Вона відрізняється невисокою вартістю і відмінною функціональністю, а також можливістю багаторазового застосування без втрати якості бетонного полотна. В асортименті компанії є безліч комплектуючих і деталей, які підтримують роботу системи, забезпечують довгий термін експлуатації. Окремі запчастини підходять для опалубок Doka, Гіпро, Peri, і ін.

Відмінні характеристики опалубки Варіант.

  • Хороша несуча здатність конструкції, забезпечена посиленими профілями. Для універсальних щитів показник досягає 100 кН / м2, для стінових - 85 кН / м2.
  • Міцна фанера для щитів, товщиною 21 мм.
  • Особливий профіль, що дозволяє без праці замінити непридатний лист щита.
  • Кріплення опалубного фанери з зовнішньої сторони конструкції забезпечує гладку поверхню готової бетонної виливки без дефектів.
  • Багато циклові стійки з плавним і покрокової регулюванням.
  • Дешевизна, доступність і різноманітність витратного матеріалу.

Виготовлена опалубка в Харкові, за рахунок надійності та ефективності, стала затребуваною не тільки на території України. Вона підходить для Будтрест монолітних об'єктів будь-якої складності.

Купити або орендувати опалубку Варіант

Компанія «Тендертрейдбуд» знає важливість наявності якісної і функціональної опалубки при будівництві об'єктів житлового та нежитлового характеру. Ми пропонуємо скористатися можливістю не тільки купити продукцію, але орендувати її. У разі разової необхідності - це оптимальне рішення для будівельної бригади і дрібних, приватних замовлень. Приємна ціна і дотримання термінів поставки гарантовані.

Телефонуйте нашим менеджерам, щоб більше дізнатися про продукції фабрики Варіант і пропозиції від «Тендертрейдбуд»!