Оренда бетононасоса

Щоб подати необхідну порцію бетону на будівельний майданчик, зовсім не обов'язково намагатися робити це підручними засобами або займати техніку у інших будівельних організацій. Оренда бетононасоса в Тендертрейдбуд дозволяє зробити все набагато простіше. Для того щоб з'явилася необхідність в подачі бетонної суміші на будмайданчик дистанційно, найчастіше є дві найбільш поширені причини:

  • Якщо під'їзд бетонозмішувача до місця заливки утруднений через природних або штучних перешкод;
  • якщо бетон потрібно подавати на значну висоту;
  • відмінно пристосовується до будь-яких по обмеженості умов;
  • забезпечує високу продуктивність в безперервному робочому режимі;
  • може поєднувати вертикальне і горизонтальне переміщення суміші без необхідності її ручного транспортування або використання допоміжної тари.

Оренда бетононасоса від Тендертрейдбуд

Будь орендований компанії «Тендертрейдбуд» бетононасос Putzmeister а ми пропонуємо тільки техніку цього висококласного виробника забезпечить перекачування 60 кубометрів бетону на годину. Таку продуктивність можна вважати оптимальною для будівництв будь-яких масштабів.

Наша компанія надає в оренду техніку, оснащену бетоноводом, тому Вам не доведеться витрачати додатковий час на підготовку машин до роботи.

Використання представленого нами обладнання - це не тільки прискорення процесу будівництва, але і повне збереження якості самої бетонної суміші. Подача бетону за допомогою труби-бетоноводу дозволяє виключити втрату однорідності і пластичності. У той же час економічна робота техніки на дизельному паливі уможливлює скоротити експлуатаційні витрати, за рахунок чого оренда бетоноводу стає ще більш вигідною.

Послуги компанії «Тендертрейдбуд» зовсім не є дорогим задоволенням навіть для порівняно невеликих будівельних підприємств така послуга як оренда бетононасосів буде досить прийнятною. А якщо врахувати швидкість нашої роботи і індивідуальність підходу до замовників, то краще визначення для наших послуг - просто «задоволення» без усілякої приставки «дороге».