Оренда будівельних риштувань

Оренда риштувань - раціональний спосіб отримати настільки важливе будівельне обладнання. Немає необхідності оплачувати його покупку. Пропоновані модифікації відрізняються легкістю монтажу і оперативністю демонтажу, що також позначається на зниженні загальних витрат.

Асортимент «Тендертрейдбуд-» включає в себе багатий вибір модифікацій для самих різних будівельних робіт, а також для зовнішньої і внутрішньої обробки стін і стелі.

Ми надаємо в оренду будівельні ліси виключно високої міцності, виконані з якісних матеріалів. Конструкції мають відносно невелику масу, висота при цьому може досягати 60 і більше метрів. Абсолютно всі ліси відповідають вимогам галузевих стандартів і технічних умов.

При необхідності будівельні ліси можуть бути розібрані і встановлені на іншій ділянці. Простота сполучних вузлів забезпечує мобільність конструкцій. Оренда риштувань необхідна не тільки для будівельних робіт, але і для проведення концертів та інших масштабних заходів.

На будівельних лісах може бути розташоване, в тому числі і досить важковагове обладнання. Стійкість конструкції зберігається навіть при несприятливих зовнішніх умовах. Це сприяє досягненню належного рівня безпеки на ділянці.

Щоб взяти в оренду будівельні ліси, достатньо заповнити просту заявку на нашому сайті. Оплата може мати різні форми - вибір визначається в ході індивідуальної роботи з кожним клієнтом. При тривалій співпраці і великих обсягах замовлення гарантовані знижки.

Виготовлення будівельних риштувань

Наша компанія займається виготовленням будівельних риштувань. Продукція Тендертрейдбуд відповідає всім стандартам і не чим не поступається аналогам, передзвоніть нам щоб уточнити технічні характеристики

Фахівці «Тендертрейдбуд» готові в максимально стислі терміни розглянути заявку і підібрати оптимальну конструкцію для кожного окремого випадку. Доставка обладнання на вказаний об'єкт здійснюється безкоштовно і максимально оперативно.