Оренда штукатурних станцій

На сьогодні більшість видів будівельних робіт, в тому числі штукатурних, можна виконувати механізованим способом. Наприклад, компанія «Тендертрейдбуд» пропонує для цього послугу оренда штукатурних станцій для нанесення штукатурки.

З метою підвищення продуктивності праці, механізації робіт з оштукатурювання і оптимізації технологічного процесу все більше будівельних компаній бере на озброєння таке обладнання, як штукатурні станції для соплованія. Ця мобільна малогабаритна техніка незамінна для автоматизації приготування розчину зі спеціальних сухих сумішей, для подачі готового розчину і нанесення його на поверхню (стіни, підлогу).

Характерно і те, що самі розважливі й ощадливі будівельні компанії беруть таке обладнання в оренду саме в «Тендертрейдбуд»! Причина зрозуміла: саме у нас взяти цю техніку можна простіше, швидше і дешевше, ніж де б то не було ще.

Оренда штукатурних станцій у нас принесе Вам безперечну вигоду. Крім економії коштів (оскільки станції для чистової штукатурки орендуються на необхідний термін і не простоюють), застосування такої техніки дозволить:

  • Скоротити терміни робіт;
  • обслуговування станції однією людиною різко знижує трудовитрати;
  • станції виробляють в хвилину від 5 до 60 літрів високоякісного штукатурної суміші;
  • обладнання легко транспортується;
  • забезпечується подача розчину на відстань до 60 м по горизонталі і на висоту до 30 м.

Як наслідок, станції для чистової штукатурки однозначно підвищать продуктивність робіт на Вашій будмайданчику. Замовити його оренду в нашій компанії - значить зробити важливий крок до раціонального використання робочого часу з можливістю підвищення якісного рівня будівництва. Тому вибір на нашу користь повинен зробити кожен лад підрядник, для якого мають значення результати його праць!

Компанія «Тендертрейдбуд" не робить упор на те, щоб пропонувати орендарям штукатурні станції для соплованія безлічі різних моделей і виробників. Замість цього ми підібрали кращу на думку багатьох фахівців в цій галузі техніку і пропонуємо взяти у тимчасове користування саме її.

Оперативність доставки, гарантії виконання роботи і право замовника на рішення в свою користь всіх відповідальних питань - все це риси, властиві компанії «Тендертрейдбуд». Щоб в цьому переконатися, варто лише зробити дзвінок за допомогою одного з номерів, вказаних на нашому сайті, або відправити заявку на будь-який з наших електронних поштових адрес.