Оренда трансформатора ТМОБ-63

Якщо при здійсненні будівельних та ремонтних робіт Вам потрібно прискорити процес затвердіння бетону, тоді найвигіднішим і вірним рішенням для Вас стане оренда трансформатора для прогріву бетону ТМОБ-63.

У зв'язку гарну теплопровідність бетону для його обігріву найчастіше застосовується контактний спосіб. В даному випадку тепло передається з проводів, що нагріваються в момент подачі електрики до 80 градусів за Цельсієм. Саме для виконання такого завдання слід використовувати спеціальні підстанції, такі як ТМОБ-63.

Для даного способу прогріву необхідно низька напруга при досить високій силі струму, що може повністю забезпечити здається нами в оренду обладнання.

Трансформатор ТМОБ-63 характеризується наступними параметрами:

  • Номінальна потужність становить 63 кВт;
  • Номінальна напруга - 380 Вольт;
  • Струм на стороні CH при напрузі - 49-70В становить 520А.
  • Ступеня напруги на холостому ходу - 49-70В і 85-121В;
  • Максимальний допустимий обсяг бетону для підігріву - 20-25 м3.

Довжина трансформатора становить 1 220 мм, ширина - 465 мм, висота - 1280 мм при масі, рівної 540 кг.

Для досягнення необхідних показників підігріву бетону потрібно застосовувати кабелі зі сталевою житлової, які дозволяють навантаження від 80 Вт на 1-м. Витрати електроенергії, яку вимагає трансформатор ТМОБ-63, залежать від обсягу обігрівається бетону і площі, яка випромінює тепло поверхні, важливу роль відіграє температура навколишнього середовища, рівень захисту від охолодження і швидкість розігріву бетону.

Крім свого основного призначення, це обладнання можна використовувати в якості понижувального трансформатора, що дозволить встановити тимчасове освітлення на 36 вольт на будівельних об'єктах.