Оренда згинальних і рубочного верстатів

Оренда згинальних і рубочного верстатів в Києві. Дуже часто на будівельному майданчику або при монтажних і ремонтних роботах виникає необхідність зігнути або відрізати арматуру, трубу, профіль. З обладнанням компанії «Тендертрейдбуд» це буде набагато простіше. Ми на найвигідніших умовах надаємо в оренду рубочні і гнучкі верстати, які впораються з будь-якою роботою.

Пропоновані нами верстати незамінні в багатьох випадках. Завдяки простоті використання, мобільності і компактності вони виручають і на будмайданчиках, і при прокладанні комунікацій.

Верстати для гнуття

Якщо Вам необхідна оренда гибочного верстата, ми готові його здати в оренду. Будь-який наш гибочний верстат здатний згинати арматуру діаметром до 32 мм.

Рубочний верстат для арматури

При зведенні будівельних конструкцій (наприклад, монолітних) дуже важливий міцний каркас, в якому основний матеріал - це сталева арматура. За допомогою електричного рубочного верстата, налаштованого на потрібний розмір, ви зможете нарізати арматуру (або куточок, або профіль), не докладаючи ніяких зусиль.

Принцип роботи обладнання, яке ми пропонуємо в оренду, гранично простий: необхідно вставити арматуру в пази верстата і запустити кулісу, яка буде здійснювати різання. Верстат може також працювати в режимі безперервної різання. Оренда рубочного верстата дозволить Вам без проблем впоратися з арматурою до 25 мм в діаметрі.

Компанія «Тендертрейдбуд» має в своєму розпорядженні згинальними і рубочного верстатами різних модифікацій. Ми підберемо той верстат, який потрібно саме вам. Вигода оренди в порівнянні з купівлею аналогічного верстата очевидна: ми надаємо гарантії якості, здійснюємо сервісне обслуговування, ремонт і зберігання, коли Ви спокійно працюєте.

Для оформлення замовлення не потрібно їхати в наш офіс; на сайті є зручна форма заявки, яку необхідно заповнити. Будьте впевнені, Ви отримаєте гідне обслуговування!