Оренда зварювальних верстатів і апаратів

Вигідна оренда зварювальних апаратів в Тендертрейдбуд. Час від часу на виробництві, в приватній майстерні, на будівельному майданчику виникає необхідність в зварювальному апараті. Компанія «Тендертрейдбуд» пропонує досить зручний спосіб вирішення цієї проблеми - оренду техніки.

Ми в будь-який час і на будь-який термін надаємо Вам потрібний обладнання з доставкою його до місця робіт. Після передачі техніки разом з пакетом документів Ви, ознайомившись з інструкцією, можете відразу ж починати його експлуатацію. До укладення договору оренди не забудьте переконатися, що електромережі в місці, де Ви плануєте використовувати конкретний зварювальний верстат, відповідають всім необхідним вимогам. Строго дотримуючись техніки безпеки, ми завжди довіряємо підключення свого обладнання тільки замовникам, обізнаним про схемах власних електричних мереж.

Оренда зварювальних апаратівв компанії «Тендертрейдбуд», дозволить Вам користуватися тим обладнанням, яке необхідне в даний момент, і міняти його в міру необхідності. Таким чином, Вам не доведеться вкладатися в покупку апаратів для різних умов зварювання. Крім того, завжди є можливість оперативно отримати в своє розпорядження абсолютно справний обладнання, адже все сервісне обслуговування і зберігання, а також доставку ми беремо на себя.Ми можемо надати в оренду обладнання наступних модифікацій.

Зварювальний апарат ВДУ однопостові

Використовується як джерело живлення постійного струму, якщо планується:

  • Напівавтоматичне зварювання електродом, що плавиться в середовищі захисних газів;
  • однопостова ручна дугова зварювання, різання і наплавлення металів покритими електродами.

Для підключення потрібно трифазна мережа змінного тока.Предели регулювання зварювального струму - 80-500А. Поза цими межами робота не допускається.

Зварювальний апарат ВДМ (багатопостові):

  • Використовується при ручного дугового зварювання, різання й наплавленні металів;
  • підключення проводиться до трифазної мережі змінного струму;
  • кількість одночасно працюючих постів - від 2-х (ВДМ-561с) до восьми (ВДМ-1600С).

Зварювальний апарат СТШ-250

  • Призначений для ручної зварки;
  • може бути підключений до мережі постійного струму напругою 220/380 В;
  • є надійним зварювальним трансформатором промислового класу для «важких» умов роботи, простий і зручний в експлуатації.