Економічна стінна опалубка з технологією анкерування PERI MX

Самостійна система опалубки MAXIMO (що є сумісною з системою TRIO) відповідає найвищим вимогам економічності і якості робіт. При використанні системи MAXIMO дуже швидко амортизуються інвестиції в обладнання, завдяки скороченню витрат на заробітну плату робітникам. Завдяки конусної формі тяжів стінна опалубка не вимагає використання втулок, а всі роботи проводяться тільки з одного боку. Це веде до максимального скорочення витрат і значної економії часу (в середньому на 0,07 год / м2) і ресурсів.

Технология анкеровки PERI MX

Завдяки новій розробці конусної системи анкіровкі система стіновий опалубки не вимагає дистанційних труб і конусів розподілу тиску. Вся робота з системою здійснюється з одного боку. Це максимально зменшує трудовитрати, значно економить робочий час і ресурси. Завдяки тому, що анкер обслуговується тільки з одного боку, можна також економити додаткове обладнання безпеки, наприклад, робочі лісу на зворотному боці опалубки. Це має велике значення перш за все при опалубці великих висот.

Крім економічності і універсальності рамна опалубка PERI MAXIMO має ряд інших переваг: висока допустимий тиск свіжого бетону. Допустимий тиск свіжого бетону при розподіленому навантаженні становить 81 кН / м2, при трикутної епюрі навантаження - 67,5 кН / м2. Завдяки цьому бетонування можна проводити в короткі терміни. Високий ступінь жорсткості елементів забезпечує незначний прогин, мінімальну деформацію і гарантує високу якість поверхні, що бетонується. З'єднання елементів з допомогою випрямляє замку BFD забезпечує акуратні стики елементів, а як наслідок високоякісну поверхню бетону.

"Шановні клієнти, дорогі друзі!

Дозвольте представити Вам видання PERI Aktuell 2013, на сторінках якого ми зібрали найцікавіші і значні будівельні об'єкти України, які зводилися із застосуванням опалубних систем і лісів PERI.

2013 рік був успішним і плідним. За технічної підтримки Пері був зведений стратегічно важливий для країни об'єкт: мостовий перехід через Дніпро, що став частиною міжнародного Європейського коридору. Побудована численна кількість житлово-офісних комплексів Європейського рівня, закінчується будівництво одного з найбільших торгово-розважальних центрів Європи - ТРЦ RESPUBLICA.

У 2013 відбулася вражаюча за масштабами Міжнародна будівельна виставка «bauma». Численні клієнти і друзі фірми Пері, які безпосередньо брали в ній участь, особисто могли переконатися в інноваційності та сучасності, високому рівні безпеки і нові можливості продукції PERI, яка була представлена на виставкових площах Мюнхена.

У сучасному світі конкуренції замовник вибирає найбільш економічно вигідні рішення опалубки, будівельних лісів, інженерного проектування. І компанія Пері продовжує пропонувати своїм партнерам кращі технічні рішення, бездоганний транспортний сервіс, оперативну підтримку будівельних майданчиків. Ми прагнемо, щоб наші клієнти, оптимально задовольняючи свої потреби, разом з нами досягали успіхів.

У цьому виданні представлені недавні проекти, що розповідають про різноманітність і переваги систем PERI.

Маючи в наявності найширшу лінійку продукції і роблячи акцент на безпеці праці, фірма Пері виступає надійним партнером будь-якого проекту: від найменшого до найбільшого.

Компанія продовжує інвестувати в нові технології, пропонуючи Вам більш економічно вигідні системи опалубки.

В цьому році нами була представлена рамна опалубка MAXIMO, що відповідає найвищим вимогам економічності і якості виконаних робіт.

У забезпеченні найкоротших термінів, максимальної якості та безпеки будівництва значну роль відіграють залучення тільки необхідних ресурсів, зрозуміла логічна технологія будівельного процесу і високий рівень кваліфікації технічного персоналу.

Фірма Пері всіляко сприяє досягненню цих пунктів, надаючи тим самим своїм клієнтам ряд переваг. "З повагою, Володимир Кузьмін"

«Розумний» бізнес-центр з простими рішеннями PERI

IQ Business Center - перший в Києві бізнес-центр класу «А +» загальною площею 45 121 м2, якому були використані унікальні рішення в сфері інженерних мереж і фасадних систем. Для зведення монолітного каркаса використовувалися системи балочной стіновий опалубки VARIO GT 24, яка гарантує високу якість бетонної поверхні стін, що в свою чергу значно скорочує витрати на оздоблювальні роботи. Вона дає можливість втілювати будь-які задуми архітекторів, поєднуючи використання в інтер'єрі бетонних поверхонь без обробки.

Голєня П.І., Начальник ділянки: «Складне завдання по зведенню консольної частини майданчику для вертольота була успішно реалізована. Складна конструкція була опалублена за допомогою стандартних елементів. »

Зведення монолітного вертолітному майданчику. За допомогою системи VARIOKIT виконувалися монолітні балки трапецієподібні форми висотою 6 м, товщиною 600 мм і з відміткою низу +78.700. Опорна частина виконана в системі PERI UP Rosett і MULTIPROP.