Про компанію

ТендертрейдбудУ сучасних умовах питання стоїть про те, де купити опалубку, на перший погляд вирішується просто. Однак на ділі такий важливий компонент будівельної комплектації, від якого залежить безпека на ділянці, потрібно замовляти лише у професійних постачальників, які мають солідний досвід роботи на цьому ринку і здатних гарантувати високу якість своєї продукції.

На сьогодні компанія «Тендертрейдбуд» є одним з найбільших постачальників крупно і дрібно щитових опалубок стін, опалубок колон і перекриттів і їх окремих комплектуючих в Україні. Крім того, наша компанія займається постачанням будівельних лісів, вишок-тур, теплоізоляційних, витратних і комплектуючих матеріалів. Також, ми пропонуємо і інше необхідне обладнання для будівництва, будівельну техніку і інструменти. Асортимент складається виключно з кращих виробів зарубіжних і вітчизняних виробників. Наша компанія відрізняється не тільки надійністю, але і гнучкою системою знижок своїм клієнтам. Кожна запропонована нами продукція проходить технічний контроль, ретельне очищення, будь то опалубка стін або перекриттів, вишка-тури, ліси, або комплектуючі - ми стежимо за своєю репутацією, надійністю і чистотою продукції.

Вартість опалубки

Наявність великого оптового складу під Києвом, в місті Бровари, дозволяє нам економити час на доставку продукції не тільки в Київ і Київську область, а й в інші регіони країни. В результаті цього наші клієнти скорочують свої логістичні і транспортні витрати. При покупці або оренді опалубки в Тендертрейдбуд ви завжди економите. Кінцева вартість оренди опалубки або її продажу при цьому також знижується.

Наша спеціалізація - комплектування об'єктів монолітного будівництва, до кожного з яких ми підходимо строго індивідуально. Для цього ми здійснюємо активний зворотний зв'язок з клієнтами. Тим самим досягається оперативність обробки замовлень, точне їх відповідність завданням і можливостям клієнтів. Ми готові надати всебічну консультаційну допомогу, яка дозволить зробити оптимальний вибір опалубки.

Фахівці компанії повністю усвідомлюють важливість дотримання термінів в будівельній галузі, а тому докладають максимум зусиль, щоб скоротити часовий проміжок від початку заповнення вами заявки на сайті до того моменту, коли наші комплектуючі починають «працювати» на вашому об'єкті, і звичайно ж професійна інформаційна підтримка нашими інженерами. Ми маємо багатий досвід продажу опалубки, а ціна встановлюється в суворій відповідності з якістю виробів.

Ще одна перевага нашої компанії це розрахунок і інжиніринг. На підтримку нашим клієнтам за запитом ми здійснюємо інженерний розрахунок опалубних систем і інжиніринг під ваші об'єкти будівництва. При необхідності інженерний склад нашого підприємства здійснює виїзди на об'єкти для вивчення деталей будівництва і повної її картини. Технічно підготовлений персонал Тендертрейдбуд без помилково приймає грамотні і економічно вигідні для всіх сторін рішення.

Ще одна перевага співпраці з нами полягає в гнучкій формі оплати. Цінова політика орієнтована, в першу чергу, на інтереси клієнтів: ми готові надати знижки та спеціальні пропозиції (в тому числі лізинг) на асортимент будівельних лісів, вишок-тур, опалубки та іншої продукції. Тим самим у вас з'являється простір для маневру в ринкових умовах і, як наслідок, додаткову конкурентну перевагу.

Співпраця з компаній «Тендертрейдбуд» - спосіб отримати надійну опалубку стін, колон, перекриттів і т.д. з мінімальними витратами часу і коштів. Якщо потрібна вишка-туру або будівельні ліси, або інше опалубне обладнання - ми також можемо Вам допомогти.

Перед собою ми ставимо завдання і цілі по налагодженню власного виробництва опалубних елементів і будівельних лісів і нарощування орендного обороту. Також, ми розглядаємо варіанти з виготовлення індивідуальної опалубки під складні об'єкти виробництва будівництва.