Продаж спецтехніки

SDLG, FMG, КСМ, TAIAN, MUSTANG, MST, CAT, JCB, CHERY, JOHNYANG, YUCHAI, FOTON, LUTONG, IVECO, FAW, FOTON TUNLAND, KOMATSU PENG PU, DRESSTA.

Жодне будівництво, особливо монолітне і промислове, не обходиться без допоміжної спецтехніки, за допомогою якої занурюються і транспортуються різні будматеріали, а також встановлюється важка техніка, проводяться кар'єрні та інші види робіт.

На сьогодні є безліч спеціальної техніки, за допомогою якої прискорюється будівельний процес, знижуються трудовитрати і фінансові витрати. Але, під час вибору і придбання спеціальної техніки слід враховувати ряд важливих факторів:

  • Технічні параметри пристрою: вантажопідйомність, Виривное і перекидний зусилля, максимальна висота вивантаження, межа навантаження на ківш і тощо
  • універсальність техніки і можливість експлуатувати її на різних етапах будівництва і в різних фізичних умовах площах, погодних умов і тощо
  • ціна на сам пристрій і на його обслуговування ціна комплектуючих, ремонт в разі зносу окремих елементів і тощо

Фронтальні навантажувачі

Що ж собою являє ця техніка? Фронтальні навантажувачі - це дуже універсальна самохідна техніка, яка має спеціальне призначення. Головною функцією фронтального навантажувача є виконання землерийних і кар'єрних робіт, навантаження і захоплення різних матеріалів, а також їх пересування на недалекі відстані.

Основною характеристикою фронтального навантажувача є наявність ковша. Він закріплений на кінці підйомної стріли. Фронтальні навантажувачі обладнані гаками, вилами, Гуськов, тягами і тощо Залежно від різновидів, ця спецтехніка може бути оснащена і іншим додатковим обладнанням: захоплення для колод, снігоочисники, ковші різної місткості.

Фронтальний навантажувач є своєрідним поєднанням самоскида і екскаватора. Тому, і призначення у нього - подвійне:

  • У ковші перевозять вантажі;
  • буксирують спеціалізовану техніку на недалекі відстані;
  • виконують навантаження і розвантаження.

Вилочний навантажувач

Якщо ви шукайте універсальну і якісну техніку, необхідну для перевезення вантажів, тоді вам неодмінно варто звернути увагу на таку машину, як навантажувач.

Основне призначення цієї спецтехніки - навантаження, перевезення та розвантаження матеріалів, як на відкритому просторі, так і в складських приміщеннях. Купівля вилочного навантажувача - прекрасне рішення, як для будівельних компаній, так і для торгових підприємств. Компактні установки і продумане управління спецтехнікою буде радувати користувачів впродовж багатьох років.

Телескопічний навантажувач

Чудовим пристроєм для підйомів габаритних вантажів на велику висоту є телескопічні навантажувачі. Вони оснащені телескопічною стрілою, завдяки якій пристрій може виконувати своє головне призначення. Придбання телескопічного навантажувача - вигідне капіталовкладення для будь-якого будівельника. Ця техніка чудово працює на площах з нерівною поверхнею. З її допомогою можливо легко і швидко піднімати габаритний і важкий вантаж, а також переміщати його з одного об'єкта на інший

Кабіна навантажувача прекрасно оснащена і продумана до дрібниць. Завдяки своїй конструкції, водії захищені від будь-яких неприємних ситуацій на будівельному майданчику (утрачивание частини вантажу, перекидання і інші).

Прекрасним доповненням телескопічних навантажувачів є їх підвищена універсальність. Більшість моделей мають можливість використовувати в роботі додаткове обладнання: ковші, вила, робочі платформи, грабель і тощо А це в свою чергу розширює можливості телескопічних навантажувачів.

Міні-екскаватори навантажувачі

Це особливий вид навантажувачів, які відрізняються невеликою вагою і компактними розмірами. Міні-екскаватори мають високу маневреність і характеризуються простотою в управлінні. Купівля міні-екскаватора навантажувача стане відмінним рішенням для робіт на невеликому просторі. Вони багатофункціональні. Міні-екскаватори обладнані так, що дають споживачам можливість працювати з обладнанням різного типу: буром, відвалом, розпушувачем і т.д. Приємним доповненням цієї техніки є її доступна ціна на обладнання і порівняно недороге обслуговування.

На сьогодні споживачі можуть придбати фронтальні навантажувачі, міні екскаватори, навантажувачі та телескопічні навантажувачі виробництва найрізноманітніших компаній. Асортиментний ряд спецтехніки просто здивує своєю різноманітністю і потенційними можливостями.