Продаж запчастин для спецтехніки

Продаж запчастин для фронтальних, телескопічних, навантажувачів і міні навантажувачів, екскаваторів та міні екскаваторів, екскаваторів навантажувачів, ковзанок, вантажних авто, джипів, позашляховиків і пікапів, грейдерів, асфальтоукладальників і бульдозерів. Запасні частини брендів: SDLG, FMG, КСМ, TAIAN, MUSTANG, MST, CAT, JCB, CHERY, JOHNYANG, YUCHAI, FOTON, LUTONG, IVECO, FAW, FOTON TUNLAND, KOMATSU PENG PU, DRESSTA та інших.

Купуючи спецтехніку, будівельну або сільськогосподарську техніку, перед споживачем постає ряд важливих питань, які йому неодмінно потрібно вирішити з максимальною вигодою для себе.

Першим з істотних нюансів, які стоять перед користувачем цієї техніки, є його сервісне обслуговування. Під час використання цих складних механізмів слід пам'ятати головне правило - купувати бензин, масла, фільтра та інші запчастини потрібно виключно високої якості і тільки ті, які рекомендуються для експлуатації фірма-виробником. Замінюючи їх дешевшими аналогами, як роблять багато власників - ви отримаєте дуже поганий результат і для себе, і для техніки. По-перше, це - ще більше знос окремих комплектуючих. По-друге, ці процеси, в свою чергу, призводять до швидкої поломки і виходу з ладу всього механізму. Для власників це виражається в тривалих простоях, підвищених роботи, і великих фінансових витрат.

Другим важливим питанням є правильний вибір комплектуючих, які зносилися, поламалися або вимагають заміни. А тут, головним критерієм у виборі є надійний і перевірений дилер. Залежно від того, де ви купуєте запчастини для спецтехніки, буде залежати доля і якість роботи всього механізму в сукупності, і виконання функціонального призначення окремих її частин. Працюючи з офіційним дилером, споживач отримує виключно сертифіковану і якісну продукцію.

Запчастини для фронтальних навантажувачів

Якщо розглядати функціональне призначення фронтальних навантажувачів, то варто виділити один факт - вони виконують величезний спектр робіт, основними з яких є перевезення будівельних матеріалів на великі відстані і підняття їх на різні висоти. Тому, найбільш уразливими місцями в фронтальному навантажувачі є гідравлічна система, навісне обладнання і коробка передач.

Коли спеціалізована техніка виходить з ладу, виникають простої на виробництві, будівництві, в сільському господарстві. Як відомо, простий нікому не вигідний і приносить великі фінансові витрати. Тому, у виборі доларів або магазинів, де ви купуєте запасні частини, варто зупинити свій вибір на тому місці, де дуже швидко виконують і обробляють заявку на покупку товару, а також постачають якісні та оригінальні запчастини.

На нашому складі і інтернет-магазині обладнання для фронтальних навантажувачів продаються в великому асортименті. Фірма-виробники представляють оригінальні комплектуючі, які відрізняються між собою фізичними параметрами, призначенням і приналежністю до певних моделей навантажувачів і тощо

Запчастини до вилковим навантажувачів

На нашому сайті кожен бажаючий може купити запчастини і деталі навісного обладнання, двигунів, гідравлічних систем, коробок передач та інші комплектуючі. Як фронтальні навантажувачі, так і вилочні навантажувачі призначені для транспортування важких матеріалів. Тому, вони дуже чутливі до пошкоджень навісного обладнання і систем гідравліки. Запчастини до вилковим навантажувачів представлені в широкому асортименті на нашому сайті, де кожен бажаючий може придбати оригінальні і якісні комплектуючі до відповідної моделі пристрою.

Запасні частини до телескопічним навантажувачів

Запасні частини до телескопічним стійок - це одна з послуг, які ми надаємо нашим магазином. Власникам такої універсальної техніки, як телескопічні навантажувачі, яку можна використовувати і в будівництві, і в промисловості, і в сільському господарстві, ніяк не обійтися без додаткових комплектуючих для цих механізмів. У нас в наявності є величезний продуктовий ряд прекрасних і оригінальних запчастин до навантажувачів за доступною ціною.

За своїми властивостями, телескопічні навантажувачі дуже універсальні. Вони використовуються в багатьох галузях промисловості і експлуатуються в найрізноманітніших процесах. Тому, придбання якісних запчастин - справа першої важливості. Переміщення вантажів можливо тільки за допомогою телескопічної стріли, яка в більшості випадків піддається величезній кількості пошкоджень. Ми пропонуємо додаткове обладнання та запасні частини до двигунів, трансмісії, механізмів управління та робочого обладнання.

Запасні частини міні екскаваторів

Якщо ви маєте бажання придбати запасні частини міні екскаваторів, то вам неодмінно потрібно звернутися в наш Інтернет-магазин. Міні екскаватори навантажувачі - незамінні пристрої, які використовуються в цехах, магазинах і на будівельних роботах. Тому, щоб не було ніякого простою у виробництві або торгівлі, без якісних і оригінальних запчастин ніяк не обійтися. У нас ви знайдете і елементи до двигунів, і комплектуючі до рульового управління, і запчастини до трансмісії, і інші необхідні механізми для злагодженої роботи пристрою в цілому.

+38 (067) 538-02-22; +38 (067) 474-46-32

specteh@t-t-b.com.ua и office@t-t-b.com.ua