Рамні риштування

Рамні риштування є видом трубних лісів, в яких зварена рама - основна частина несучої конструкції, ще їх часто називають - рамковими лісами. Сучасні рамні риштування відрізняються легкістю конструкцій, що обумовлено меншим діаметром труби. Вони часто застосовуються при фасадних будівельних роботах. Рамкові риштування вельми просто монтуються і демонтуються за рахунок наявності спеціальних з'єднань конструкції - прапорцевим з'єднань.

Рамні риштування. Продаж, оренда

Рамкові риштування являють собою популярний вид лісів, який найбільш часто застосовується в будівництві. Вони дуже зручні в експлуатації, що забезпечує успішне проведення будівельних робіт в стислі терміни. Рамкові риштування мають велику популярність на сучасному ринку. Велика кількість замовників зупиняються саме на цьому виді будівельних лісів, за рахунок цінового орієнтиру і високої якості продукції.

В процесі виготовлення рам конструкції використовується полегшена труба - 42 мм. Вертикальна складова, при товщині - 1,5 мм. і 2 мм. Бувають трубні конструкції - 48х2мм і 48х3мм. Вони відрізняються висотної характеристикою рамних лісів і макс. навантаженням на од. площі.

Рамні риштування застосування

Найчастіше рамні лісу використовуються при фасадних будівельних роботах до 40 метрів. Такі ліси ідеально підійдуть при фасадній ремонті, оштукатурюванні, фарбуванні або утепленні фасадів будівель. Рамкові лісу також добре зарекомендували себе в будівництві та оздобленні малоповерхових будівель. Такі конструкції також застосовуються і в будівлях, встановлюється одна секція, і ведуться всі роботи - єдиним мінусом буде лише нерухомість конструкції. При цьому важливою перевагою рамних лісів буде нижча вартість, що робить їх ринково ефективніше і популярнішим щодо інших видів будівельних лісів.

Зробивши замовлення рамних лісів в компанії Тендертрейдбуд, Ви отримаєте - якісну будівельну продукцію без зайвих проблем. На всі Ваші запитання щодо продукції зможуть відповісти досвідчені консультанти нашої компанії. Замовивши будівельні риштування у нас, Ви не тільки отримаєте найбільш прийнятний результат, який задовольнить Всі ваші вимоги, але і безліч цінних порад щодо вибору продукції!