Ремонт і сервіс

Кожен власник спеціальної техніки, яку використовують в промисловості і будівництві, прекрасно знає, що таке ремонт, капремонт техніки і сервісне обслуговування. І, звичайно, розуміє, що від якості комплектуючих і вмілого ремонту обладнання залежить робота всієї техніки і її термін експлуатації.

До спеціалізованій техніці відносять такі транспортні пристрої, як: бульдозери, навантажувачі, крани, екскаватори, трактори та інша техніка промислового, будівельного і сільськогосподарського призначення. Обслуговування цих транспортних пристроїв можна розділити на наступні види:

  • Сервісне та післягарантійне обслуговування техніки - це технічний огляд і усунення дрібних несправностей. Своєчасний огляд і усунення невеликих неполадок є запорукою тривалої та якісної роботи техніки, профілактика виникнення складних поломок. Якщо це - післягарантійне обслуговування, ремонтні роботи проводять на сервісах, відповідно до чого, і проходить заміна зламаних комплектуючих оригінальними запчастинами, які виготовляються заводом виробником цієї техніки.
  • Частковий ремонт - це поточний ремонт поламаних запчастин, який забезпечує нормальну роботу і транспортування спецтехніки.
  • Капітальний ремонт - це масштабні ремонтні роботи ряду основних елементів. Розглянемо на прикладі ремонту навантажувачів. Після проходження транспортом понад 500 тисяч кілометрів, необхідно провести ревізію двигуна і трансмісії. І якщо якийсь елемент потребуватиме заміни - зробити її.

Ремонт двигуна

Всім відомим твердженням є те, що двигун - це серце пересувний спецтехніки. І від роботи цього комплектуючого залежить не тільки пересування транспорту, а й робота всього механізму в цілому.

Ремонт двигуна, в тому числі і його капітальний ремонт - справа дуже складна. Тому, його роблять не у всіх майстерень. Звичайний ремонт двигуна увазі - заміну невеликої кількості запчастин і витратних матеріалів: регулювання клапанів, масляних і повітряних фільтрів, прокладок, сальників, усунення течі масла, та інше.

Якщо ж ваша техніка вимагає капітального ремонту, то цей процес набагато складніше. Під час капремонту мотор проходить повну діагностику, завдяки якій, встановлюються проблеми і перелік механізмів, що вимагають ремонту або заміни. Після діагностики проходить заміна поламаних вузлів і агрегатів для повного відновлення їх робочого стану. До капітального ремонту спецтехніки відносять ремонт і повну заміну таких комплектуючих, як: заміна поршнів, вкладишів і кілець, головки блоку, заміна распредвала або коленвала, і інші. Це дуже складний процес роботи і заміни запчастин, які вимагають якісних і унікальних комплектуючих, а також високого професіоналізму.

Ремонт трансмісії

Ремонт трансмісії - це один з видів ремонтних робіт, які проводять власники спеціальної техніки, так як бульдозери, навантажувачі та трактори витримують великі навантаження, внаслідок яких, механізми часто виходять з ладу. Ремонт трансмісії включає в себе цілий комплекс робіт по заміні великої кількості деталей і комплектуючих.

Ви напевно чули, що таке гідротрансформатор? Це - механізм, який передає крутний момент від двигуна до коробки. Головною функцією спеціальної техніки є транспортування великої ваги. Тому дуже часто сильні навантаження припадають на транспорт в різних умовах (рух на нерівних дорогах або під гірку), внаслідок чого, ремонт вантажних КПП - процес досить поширений для транспорту такого типу. Ремонт трансмісії включає в себе профілактику та усунення поломок в роботі редуктора, переднього і задніх мостів.

Ремонт гідравліки

Гидрооборудование - ця важлива частина техніки спеціального призначення. За допомогою гідрообладнання, гідравлічна енергія передається до елементів техніки і приводить його в рух. Їх ремонт дуже складний процес, оскільки зачіпає кілька систем регулювань. Але, в той же час, ремонт гідравліки - дуже важливий, оскільки від його якості залежить термін служби техніки в цілому

Ремонт гальма

Що таке гальмо, і його значення для спецтехніки в цілому важко переоцінити. Тому, дієздатність гальмівної системи екскаватора навантажувача і впливає на збереження техніки і людей, які знаходять поруч з ним. Коли гальмівна система спеціалізованої техніки трохи не те що потрібно негайно здавати її в технічне обслуговування і усувати несправності - ремонтувати гальма.

Ремонт рульового управління

Жоден автомобіль, особливо спеціалізована техніка, не може функціонувати без злагодженого рульового управління. Це цілий механізм, який відповідає за пересування транспорту і якісну її роботу. До ремонту рульового управління можна віднести такі дії, як: заміна або реставрація рульового колеса, колонки приводу.

Ремонт ходової частини

Так як спецтехніка використовується в основному по бездоріжжю або пересіченій місцевості, то ремонт ходової частини - невід'ємна частина технічного обслуговування та профілактичного ремонту будь-якого транспортно кошти. До ремонту ходової частини транспортного засобу відносять: заміну і реставрацію передньої і задньої підвіски і коліс. Від якості придбаних запчастин і ремонтних робіт буде залежати і здатність спецтехніки швидко пересуватися, і якість виконання своїх функцій.

Ремонт стартера і генератора

Ремонт стартера і генератора - поняття дуже пов'язані між собою, так як ці механізми відповідають за закладу транспортного засобу і перетворення механічної енергії в електричну.

З перерахованих вище факторів слід, що транспортний механізм спецтехніки - це цілісне пристрій, взаємопов'язаний між собою. І коли один елемент виходить з ладу - інші зношуються і починають погано виконувати своє призначення. Тому, щоб ваша спецтехніка прослужила довго і принесла прибуток своїм власникам, варто вміти за нею доглядати. Під час обстежити на несправності, проводити ремонтні роботи у кваліфікованих працівників, а також купувати якісні запчастини.

Ми обслуговуємо і ремонтуємо спецтехніку марок: SDLG, MUSTANG, MST, CAT, JCB, CHERY, FMG, КСМ, TAIAN, JOHNYANG, YUCHAI, FOTON, FOTON TUNLAND, KOMATSU PENG PU, DRESSTA, LUTONG, IVECO, FAW і інших.