Продаж Риштуваннь

Риштування застосовуються в будівництві, в реконструкції будівель і являють собою допоміжні пристрої у вигляді металевого каркаса, на якому працюють будівельники на різній висоті і розташовується обладнання та матеріали. Конструкція лісів дає доступ до поверхонь, які необхідно обробляти, а також виконує функцію загороджувального бар'єру і створює безпечні умови для роботи людей. Без лісів не обходиться жодне будівництво, це обладнання універсальне і незамінний на будівельному об'єкті.

Класифікація за типами:

Клинові ліси, з'єднуються частини клиновим типом, конструкція проста з діагональними і вертикальними елементами, з драбинами, настилами;

Штирові ліси Зараз застосовуються вкрай рідко, тому що на монтаж таких лісів необхідно багато металу і вони важкі. Працювали на таких лісах за радянських часів, а й сьогодні їм можна знайти застосування;

Вишки-тури це пересувні будівельні ліси зручні в застосуванні як зовні так і всередині приміщень. Вишка-тура дозволяє максимально швидко виконувати різні ремонтно-будівельні роботи.

Хомутові лісу універсальні. Вони підходять для будівель різних конфігурацій і архітектурних форм. Найчастіше використовуються на великих і складних об'єктах.

З появою такої послуги, як оренда будівельних лісів для невеликих будівельних фірм і приватного будівництва вирішилося відразу кілька проблем. Оренда, а не покупка лісів дає масу переваг:

По-перше, це дозволяє значно економити на покупці будівельного обладнання. Купівля лісів коштувала б набагато дорожче, ніж їх оренда.

По-друге, у вас не виникне питань, де і як їх зберігати в той час, коли ви не використовуєте ліси, не потрібно займатися їх ремонтом.

По-третє, вам не потрібно купувати ліси декількох типів. Всі типи лісів рамні, клинові (фасадні), хомутові завжди є в наявності.

По-четверте, надаються ліси на будь-який необхідний замовнику термін, а інженери надають консультації з монтажу і використання обладнання та надають при необхідності технічну підтримку, перевірять їх перед початком експлуатації.

Ліси будівельні б / у або нові незамінні при виконанні фасадних робіт. Однак їх покупка буде коштувати дуже дорого. Разом з покупкою виникає маса інших питань: де їх зберігати після демонтажу, як правильно їх зібрати і переконатися, що працювати людям на такому обладнанні безпечно. Та й взагалі чи знадобляться вони вам ще раз в майбутньому.

Найчастіше один раз використані ліси стають мертвим вантажем для їх господаря. Якщо на всі ці питання відповісти ви не можете, то купувати ліси як мінімум недоцільно. Позбавтеся від непотрібних витрат і іншої головного болю.

Оренда - це грамотний і економічно вірний крок для компаній, які вміють економити і з розумом витрачати кошти на будівництво. Зараз послуга оренда будівельних лісів вельми популярна, тому з вибором конкретного типу лісів не виникне проблем. Будь-які ліси на будь-який термін на вашу будівельний майданчик!

Де використовуються будівельні ліси

З давніх часів основним пристосування для побудови споруд були сходи. Конструкції, виготовлені з дерева, були незамінними помічниками в будівництві. Вони зберегли свою цінність до теперішнього часу.

Будівельний ринок пропонує на вибір ліси різної величини, виготовлені з різних матеріалів. Тобто можна вибрати саме той варіант, який буде влаштовувати вас.

Риштування, оснащені площадками, застосовуються при будівництві будинків. На присадибній ділянці, здійснюючи обрізку дерев, збір врожаю ліси незамінний інструмент. Проведення ремонту приміщення, даху вимагає використання даного обладнання.

Переваги лісів незаперечні. Можливість використовувати збірні конструкції дозволяє перевозити їх на потрібні об'єкти. Якщо ліси зберігаються у вас в будинку, в розібраному стані, отже, вони займають небагато місця і їх можна зберігати в коморі. Ліси можуть бути виготовлені з алюмінію, дерева, металу. Вироби з алюмінію дуже легкі, що підвищує їх практичність у використанні.

Практично жодні роботи, виконувати які потрібно на висоті, неможливо здійснити без застосування лісів. Це незамінний інвентар в господарстві кожної людини.