Надійна стінна опалубка за доступною ціною

Продаж стіновий опалубки в Україні та за кордоном стала основною діяльністю найбільшої в країні спеціалізованої компанії - «Тендертрейдбуд-». Бути однією з перших на ринку - це забезпечувати клієнтів якісним, перевіреним товаром, вигідними пропозиціями і турботою.

Асортимент опалубки стін

Компанія пропонує великий вибір типорозмірів опалубних систем для формування стін монолітного споруди. Різні конструкції і розміри дозволяють озброїтися раціональним пристосуванням.

Плюс роботи з «Тендертрейдбуд-» - це оперативна обробка замовлень і їх виконання. З надійним партнером не доведеться переносити терміни початку будівництва і постійно відтягувати дату завершення.

Пропонована стінна опалубка, перед орендою і продажем, перевіряється на наявність дефектів і заводський брак.

Основа опалубного системи для стін

Будь-яка конструкція - це сукупність частин, з'єднаних кріпильними елементами. Незалежно від розмірів, призначення і функціональності, опалубка стінова має такі основні деталі:

  • металевий (сталь, алюміній) каркас;
  • потужний торцевої профіль - рама;
  • щити зі спеціальної ламінованої фанери;
  • кріплення: шини, гвинтові з'єднання з гайками, замки, стяжки, підпірки та ін.

Вагома частина опалубних систем на ринку - це збірно / розбірні серії, з якими легко працювати на будмайданчиках будь-яких розмірів.

Продаж опалубки стін

«Тендертрейдбуд-» на рівні з реалізацією великого найменування опалубних конструкцій пропонує корисну інформацію по експлуатації, підбору і розрахунку. Доставка продукції виробляється по Україні власним транспортом (іноді транспортними компаніями) в призначений час.

Стінова опалубка, ціна якої приваблива для великого забудовника, - хороше рішення, вигідно відбивається на рентабельності проекту і якість виконаної роботи. Надійний постачальник, як ТТБ, постарається виправдати всі очікування щодо свого товару і високого рівня обслуговування.

Харківська опалубка стінна (ціна її нижче) набирає популярності серед малих будівельних організацій і новоспечених підрядників. Вона встигла завоювати ринки інших країн, довівши відмінне співвідношення якості і вартості. Недорога опалубка увібрала якості кращої світової продукції: надійний матеріал і конструкція, тривалий термін експлуатації.

Оренда опалубки стіновий в ТТБ

Купівля потрібного кол-ва опалубних систем - це вагома частка бюджету. Рішення також потребують організації місця зберігання, регулярне обслуговування та наявність транспорту для перевезень і переміщення по будівельному майданчику. Для разового використання і для реалізації невеликих архітектурних задумок доцільна оренда стіновий опалубки.

«Тендертрейдбуд-» працює з компаніями різного рівня, пропонуючи опалубки вітчизняного і зарубіжного виробництва, включаючи окремі її частини, в оренду. Це звільняє клієнта, що потребує опалубного системі для стін, фундаменту або перекриттів, від непотрібних витрат.

Опалубка стінна (оренда, продаж) використовується в монолітному будівництві та приватними особами. Це швидкий і ефективні спосіб отримання бетонних споруд за короткий період часу. Доступна вартість оренди дозволяє вибирати серед систем Дока, Пері, Варіант і Гіпро.

«Тендертрейдбуд-» - це перевірена стінна опалубка, оренда та купівля якої доступні кожному!