Виготовлення армо каркасів

У сучасному будівельному світі рідко обходяться без армованих каркасів. Зведення будь-якого великого будови, - будь то житловий будинок або торгово-виставковий центр, - ставить перед архітекторами і будівельниками ряд складних завдань. Одна з них - забезпечити максимальну міцність і надійність конструкцій. Саме з цією метою використовують армокаркаси, які представляють собою з'єднані певним чином металеві прути. Сфера їх застосування досить обширна, в зв'язку з цим виготовлення армокаркасів є не тільки вельми затребуваною, а й винятково відповідальної діяльністю.

«Тендертрейдбуд-» є однією з найбільших компаній, що поставляють все необхідне обладнання і матеріали для будівництва. Не є винятком виготовлення армокаркасів київ. Армовані каркаси у виконанні фахівців нашої компанії - це ідеальна точність, великий вибір розмірів, а також високу якість і стовідсоткова міцність!

Після того, як процес виготовлення армокаркаса завершується, його необхідно доставити на об'єкт будівництва. З цією метою компанія використовує спеціалізований транспорт, який дозволяє перевозити армовані каркаси на будь-які відстані, забезпечуючи їх повне збереження.

Армокаркаси для колон

При зведенні колон використовуються армокаркаси просторового типу. Вони повинні мати великий запас міцності, щоб витримувати вертикальні навантаження. Для цього у виробництві використовують матеріали підвищеної жорсткості.

При виготовленні металевого каркаса використовують поздовжні елементи, зігнуті певним чином. Оскільки армокаркас повинен буде витримувати великий тиск, якість кутових з'єднань повинно бути виключно високим.

Наступний етап у виготовленні армокаркасів для колон - укрупнена збірка. Вона може проходити або на спеціальному майданчику, або безпосередньо на будівництві за допомогою спеціальних кондукторів.

Потім армокаркаси колон встановлюють в опалубочний короб і приварюють до нього через спеціальні отвори. У деяких випадках виготовлення армокаркасів Київ передбачає монтаж ще до установки опалубочного блоку. Буде каркас встановлений за допомогою крана або вручну, залежить від його маси.

Армокаркаси для пілонів

Пілони являють собою архітектурні елементи, які служать опорою для арок, мостів або різних перекриттів. Також вони часто прикрашають входи і в'їзди.

Пілони відрізняються від колон своєю формою - на відміну від останніх вони мають прямокутний перетин. Але оскільки функціональне навантаження колон і пілонів схожа, то виготовлення армокаркасів для пілонів технологічно не відрізнятиметься.

Армовані каркаси для пілонів - це просторові каркаси, які виготовляються з урахуванням тих вертикальних навантажень, які вони повинні будуть витримувати.

Фахівці компанії «Тендертрейдбуд-» з усією відповідальністю підходять до процесу виготовлення армокаркасів Київ, а також установки армокаркасів для пілонів. У нашому виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали, які забезпечують довговічність і надійність будь-якої будується конструкції.

Армокаркаси для балок

Балки з залізобетону широко використовуються не тільки в приватному, але й в громадському будівництві. Вони являють собою дольной невеликі конструкції, які здатні забезпечити міцність споруди, витримуючи великі навантаження.

Виготовлення армокаркасів для балок хоч і не відрізняється зайвою вигадливістю, але все ж буде краще довірити цю справу професіоналам компанії «Тендертрейдбуд-». Як правило, це брус з квадратним або прямокутним перетином, усередині якого прокладена арматура. Залежно від подальшого застосування, для заливки може бути використаний легкий чи важкий бетон. Рідше виготовляють балки з Т-подібним розрізом.

У деяких випадках найбільш доцільно виготовлення Армо каркасів для балок іншого типу. Тоді зварюють конструкцію, подібну армокаркасів колон, монтують опалубку в тому місці, де передбачається установка балки, встановлюють туди Армо каркас і заливають бетоном. Таким чином, ви отримуєте вже вмонтовану балку високої міцності.

Як і в будь-якому іншому випадку, виготовлення Армо каркасів Київ має відбуватися відповідно до стандартів і проводитися виключно висококваліфікованими фахівцями.

Армокаркаси для капітель

Капітелі являють собою верхню частину колон. Вони можуть бути виконані в різних стильових рішеннях. У класичному будівництві найбільшого поширення набули капітелі в доричному, іонічному і корінфському стилях. Основна їхня відмінність полягає в складності орнаментів - доричний стиль найбільш строгий, іонічний складніше, а коринфский рясніє орнаментальними прикрасами.

Оскільки капітель є частиною колони, вона також повинна витримувати значні навантаження. Крім того, вона виконує декоративну функцію. Щоб відповідати цим вимогам, виготовлення Армо каркасів для капітель має відбуватися в суворій відповідності з ГОСТ кваліфікованими фахівцями, які зможуть врахувати всі нюанси для правильних розрахунків.

Виготовлення Армо каркасів для стрічкових фундаментів

Фундамент стрічкового типу - найбільш поширений вид підстави. Це пов'язано, в першу чергу, з тим, що він досить простий у виконанні і не передбачає значних матеріальних витрат. Однак дуже важливо зробити правильні розрахунки, що дозволить уникнути викривлення стін і інших подібних проблем в майбутньому. Таке відповідальне завдання, звичайно ж, краще довірити професіоналам своєї справи. Досвідчені фахівці компанії «Тендертрейдбуд-» проведуть найточніші розрахунки, які враховують не тільки метричні виміри, але також і особливості грунту і передбачувані вертикальні навантаження.

Що стосується грунту, найкращим для стрічкового фундаменту є сухий; вологий грунт може сприяти деформації підстави і, отже, стін будівлі.

Після того, як виконані підготовчі роботи, вириті траншеї і встановлена опалубка, настає наступний етап - виготовлення Армо каркасів. Для цього пов'язують арматуру з перетином 12 мм спеціальної дротом, яка забезпечить з одного боку додаткову гнучкість конструкції, а з іншого - збільшить її міцність. При виготовленні та укладанні Армо каркасів для стрічкових фундаментів слід враховувати ту обставину, що каркас повинен бути покритий бетоном по зовнішній стороні не менш, ніж на 5 см.

Виготовлення Армо каркасів - досить трудомісткий процес, який часто буває неможливо зробити самостійно. Крім того, навіть незначні за масштабом залізобетонні конструкції повинні бути ретельно продумані і прораховані. Тільки тоді вони зможуть повноцінно виконувати свої функції, забезпечуючи будівлі надійність, міцність і стійкість. Довіряйте професіоналам, і ви неодмінно отримаєте кращий результат!