Виготовлення Армо сіток

Будівництво - одна з найбільш динамічно розвиваються галузей нинішньої індустрії. Будівельні роботи - це складний технологічний процес з різними циклами виробництв і приготувань різних конструкцій і їх елементів. Для посилення міцності і надійності будівельних конструкцій застосовують арматурні сітки.

Армування - це збільшення міцності основної речовини або матеріалу за рахунок додавання в нього більш міцною складовою. Армуючі сітки є одним з видів такого матеріалу. Одним з напрямків діяльності компанії Тендертрейдбуд є виготовлення Армо сіток Київ.

Для створення залізобетонних конструкцій і виробів на багатьох будівельних майданчиках країни використовуються зварні арматурні сітки, зроблені по ГОСТ 23279-85.

Компанія Тендертрейдбуд випускає рулонні і плоскі зварні сітки.

Для їх виготовлення необхідна арматурна сталь, діаметр якої від 3 до 40мм. з перпендикулярним один до одного розміщенням арматурного дроту або стрижнів. У вигляді рулонів випускаються легкі сітки з поздовжньою армованої дротом (або стрижнями) діаметр яких становить від 3 до 5 мм.

Види армованих сіток.

 • По діаметру армованої дроту або стрижнів
 • По розташуванню робочої арматури.
 • По діаметру армованої дроту або стрижнів армовані сітки випускаються:
 • важкі
 • легкі.

Важкі сітки - це сітки з армованої дротом або стрижнями діаметр яких 12мм. і більше в одному напрямку.

Легкі сітки - це сітки з армованої дротом, діаметр якої від 3 до 10мм. в поздовжньому і поперечному напрямках.

За місцем розміщення армовані сітки виробляються:

 • З різною спрямованістю робочої арматури і розподільної;
 • тільки з однієї спрямованістю робочої арматури.

Типи що випускаються армованих сіток:

 • Важкі сітки, в яких діаметр робочої арматури в поперечному напрямку більше діаметра розподільчої.
 • Важкі сітки, в яких робоча арматура спрямована в поздовжньому і поперечному напрямках.
 • Легкі сітки, в яких поперечна армована дріт (або стрижні) розташована по всій ширині сітки.
 • Легкі сітки, в яких армована дріт зміщена.

Виготовлення Армо сіток Київ компанією Тендертрейдбуд- відповідає ГОСТ, згідно з яким діаметр армованої дроту в одному напрямку повинен бути одного розміру.

За формою осередків виготовлення Армо сіток буває з квадратними і прямокутними осередками.

Компанія Тендертрейдбуд випускає важкі плоскі зварні сітки, діаметр арматурного дроту яких від 12 до 40мм., Довжиною від 850 до 9000мм. і шириною від 650 до 3050мм., а також легкі сітки шириною від 650 до 3800мм. і довжиною від 850 до 9000мм.

Виготовлення Армо сіток компанією Тендертрейдбуд- проводиться фахівцями на високоякісному спеціалізованому і автоматизованому обладнанні і маркується згідно ГОСТ.

Технологічна документація та робочі креслення, розроблені фахівцями компанії для виробництва арматурної зварювальної сітки, відповідають ГОСТ.

У важких сітках для робочої арматури використовується стрижнева термомеханическая посилена арматурна сталь класу Ат - IIIС, діаметр якої від 12 до 18мм. і арматурна сталь гарячого прокату класу А-III, діаметр якої від 12 до 40мм.

У важких сітках типу 1 в ролі розподільної арматури використовується арматурна сталь класу Ат - IIIС і Ат - III, діаметр якої від 6 до 16 мм. А також в сітках типу 3 застосовується арматурна сталь класу А - I з діаметром від 6 до 16 мм. і сталь класу А - II з діаметром від 10 до 16мм

Для виробництва легких сіток застосовується стрижнева арматурна сталь (гарячепрокатних) класів А - III, А - Iс діаметром від 6 до 10мм.і арматурний дріт класу Вр - I з діаметром від 3 до5мм.

Всі перетини арматурного дроту і робочої арматури з'єднані за допомогою зварювання відповідно до стандартів. З'єднання на стиках стрижневий арматурної сталі, які передбачає виготовлення Армо сіток, виробляються контактного стикового зварюванням.

Виготовлена продукція проходить випробування на міцність в місцях зварювання.

Перевірка якості виробленої компанією армованої сітки проводиться за наступними показниками:

 • прямолінійність;
 • розміри;
 • показник опади арматурного дроту.

Контрольні методи виробництва, маркування, зберігання, транспортування - все відповідно до ГОСТ.

Армовані сітки широко використовуються при будівництві "висоток", в монолітно - цегляному будівництві для забезпечення міцності і довговічності будівель, що будуються навіть в сейсмонебезпечних зонах (фундаменти, інші монолітно - бетонні конструкції). Широке застосування амірованная сітка отримала при кладці цегли (як правило, її укладають через кожні 5 - 7 рядів для посилення надійності кладки). Це дозволяє забезпечити цегляній кладці додаткову міцність і довговічність. Крім цього армована сітка широко застосовується для стяжки підлог і в інших ремонтних роботах.

Дорожня сітка - це окремий вид армованої сітки, яка використовується при укладанні дорожнього полотна, що в кілька разів дозволяє збільшити міцність і більш тривалу службу дорожнього покриття. Також дорожня сітка застосовується при спорудженні мостів і т.д.

Відмінна якість і вибір, швидка доставка різних обсягів, власне виробництво, що безсумнівно впливає на ціноутворення "плюс" гнучка система знижок від компанії робить виготовлення Армо сіток дуже затребуваним продуктом на будівельних майданчиках Києва, Київської області і не тільки.

Команда високопрофесійних фахівців компанії Тендертрейдбуд здійснює виготовлення Армо сіток Київ тільки відповідно до ГОСТ на найкращому і сучасному обладнанні.