Виробництво опалубки

Сучасні будівельні технології передбачають широке застосування методу опалубки для самих різних етапів будівельного процесу, починаючи від заливки фундаменту, якому потрібно спочатку поставити певні параметри за формою, висоті, структурі поверхні і так далі, і закінчуючи заливанням ригелів і перекриттів, а також між панельних стиків. І в цьому плані сучасна опалубка являє собою високотехнологічне обладнання, яке досить дорого коштує. Але роль його настільки велика, що в підсумку виправдовується кожна витрачена на придбання опалубки копійка. Правда, придбання опалубки може істотно вплинути на собівартість будівництва, особливо якщо будівельна компанія працює в режимі зведення всього лише одного будинку, а не цілих масивів і житлових кварталів одночасно.

Дешевше - орендувати

Тому в сучасній будівельній індустрії вельми популярні і затребувані послуги фірм, які виготовляють опалубку і здають її в оренду будівельним компаніям. Адже дійсно виключно зручно. Змонтував опалубку на об'єкті, залив цементним розчином, і після затвердіння (коли технологічні нормативи дозволяють), провів демонтаж (распалубліваніі), і повернув всі несучі елементи і кріплення конструкції господареві. І платити доведеться лише за оренду обладнання, а не купувати її, навантажуючи і без того перевантажений фінансовий баланс будівельної компанії.

Попит формує пропозицію

Фірм, що займаються виготовленням і наданням в оренду такої будівельної конструкції, як опалубка, на вітчизняному будівельному ринку існує багато. Воно і зрозуміло, діє старе класичне вираз про те, що попит породжує пропозицію. Однак компанія «Тендертрейдбуд-» навіть в цій ситуації, коли ринок в буквальному сенсі завалений пропозиціями про виготовлення на замовлення і здачі в оренду самих різних типів опалубки, має свого постійного клієнта, стабільний попит, що надаються.

Повний пакет послуг забезпечать професіонали

Справа в тому, що фахівці компанії «Тендертрейдбуд-» не тільки в змозі виготовити будь-який вид опалубки (для фундаменту, стін, перекриттів, колон і ригелів), але і надати весь пакет супутніх послуг: поставляється все необхідне для монтажу опалубки обладнання, включаючи зварювальні апарати , підйомні механізми (ліси і вежі - тури), повний комплект теплоізоляційних, витратних і комплектуючих матеріалів. Причому все - найвищої якості, все - виробництва провідних вітчизняних і зарубіжних компаній - виробників.

Ще один важливий аспект, забезпечує компанії «Тендертрейдбуд-» провідні позиції на будівельному ринку України - гнучка система роботи з клієнтурою. Опалубка і супутнє обладнання надається і в режимі лізингу, і з великими знижками. І логістичні витрати по Київському регіону і сусідніх областей фірма може взяти на себе, оскільки в наявності є власний транспортний парк.

До кожного клієнта, до кожного замовлення здійснюється суто індивідуальний підхід. Специфіка кожного об'єкта враховується як при виборі необхідного обладнання, так і при виготовленні нового. Професіонали, що працюють в компанії «Тендертрейдбуд-» досконало володіють технологією виготовлення опалубки різного типу, що дозволяє діяти при кожному новому замовленні максимально оперативно. А адже в будівельному бізнесі терміни мають часом вирішальне значення як для підрядника, так і для забудовника.